Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 200 kalóriával mennyit...

Napi 200 kalóriával mennyit lehet fogyni 5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
600 kaloriaval 29kg fogytam tobb mint negy honap alatt.
2021. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
És mennyit híztál vissza a következő hónapokban?
2021. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
napi 200 kaloriaval szerintem garantált a 100%-os fogyás. nem hinném, hogy öt hónap múlva élnél.
2021. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Basszus emberek könyörgöm fejezzétek már be ezeket a kérdéseket! Ugyanezt csináltam, koplaltam, éheztettem magam, annyira magával ragadott az anorexia hogy a legmélyebb időszakomban már csak 200 kalóriát engedtem meg magamnak, de még azt is rengetegnek tartottam. Előtte ha 500 kalória fölé mentem bepánikoltam és vagy hánytattam magam, vagy hashajtóztam, a végén már hashajtó függő lettem. Amikor 200 kalórián éltem, annyiból állt a napom hogy feküdtem, és sírtam, mert már a kezemet sem tudtam felemelni annyira gyenge voltam. Nem tudtam menni sem, csak feküdtem és vártam a halált... Egy bizonyos kalória fölött azzal büntettem magam hogy ütöttem a falat, és durván vagdostam magam.

Ebben az évben elhatároztam, hogy elég volt!!! Nem akarok meghalni!!! (Fogalmam sincs hogyan élek még, nem tudom hogy maradtam életben napi 0-200 kalóriával...) Összesen 1 év alatt 14kg-ot adtam le, most eddig 4 hónap alatt 16kg-ot szedtem fel...gyűlölöm magam amiért ezt csináltam! Folyton kérdezem magamtól, MIÉRT TETTEM EZT MAGAMMAL?

Kérdező! Ha szeretnél fogyni, számold ki hány kalóriára van szükséged a fogyáshoz, és egyél annyit! Én most napi 1500 kalóriát kezdtem el enni, van erőm edzeni és nagyon jól érzem magam, persze néha még most is bepánikolok ha 1500kcal fölé megyek, de nem hashajtózok már, és nem hánytatom magam, és tudom hogy most több kalória kell a gyógyuláshoz!!! Ennyi kalóriával van erőm edzeni, aminek nagyon örülök mert igy szép formás leszek és nagyon megszerettem az edzést😊

Egészséges táplálkozom most, de az 1500 kalóriába sok minden belefér, így szinte minden nap eszek csokit, müzlit vagy fagyit. Rettentő nehezek a napok, de nem fogom hagyni hogy elvegye az életemet az anorexia!!!

2021. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem 2000-t akartál írni? 200-al szerintem sem fogsz életben maradni 5 hónapig. Még ha nagyon nagy túlsúlyról indítod is a kúrát, akkor is túl kevés. Mondjuk kb 4 dl tej naponta. Mert a tejek kalóriatartalma is különböző.
2021. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
A 2000 meg egy kicsit lassú fogyókúra. Hacsak nem nagyon nagy fizikai igénybevételnek vagy kitéve. Akkor lehet, hogy jó lehet ez is.
2021. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
A kérdésre a válasz:pár kg izom meg víz le megy rólad, aztán rosszul leszel és vagy kórházba kerülsz ahol feltáplálnak, vagy meghalsz
2021. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

40 pár napig akartam csak zabkásán élni. Napi 1 adag, azaz kb 250-300 kcal. Előtte már leadtam kb 30 kg-t, de az utolsó kilók nem akartak lemenni. Ezzel se sikerült nagyon lejjebb faragnom. 20-30 napig bírtam, utána külső konfliktusok miatt elkezdtem enni, ami "megtetszett", így 1 hét alatt visszajött 5 kiló, majd 10. Utána nem mertem mérlegre állni. De valószínű az is visszajött, amit évekkel ezelőtt leadtam és évekig sikerült tartani.

És amiatt a 20-30 nap szinte semmi kalória és az előtte lévő pár hónap kevés kalória miatt 2 éve evészavaraim vannak.

2021. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
200 kcal az kozelit a nullahoz. Eves nelkul kb 4 nap alatt hasznal fel a szervezet 1 kg zsirt, tehet durvan 150 nap alatt 40 kg fogyast lehet elerni, kulonosebb mozgas nelkul.
2021. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!