Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne hét hét alatt...

Hogy lehetne hét hét alatt álomalakom?

Figyelt kérdés
160cm 61 kg vagyok és van egy pasi aki csak kunius végégi lesz magyarországon. Csak modellbarátnői voltak eddig, mert ő egy izmos, jóképű színész. Még nem küldtem neki képet. Szeretnék lefogyni és bombanő lenni május végére.Szerintetek sikerülhet? Sajnos nagyon kajás vagyok. erre a hétre már rendeltem menüt, ami nem kalóriaszegény, szóval azt már megeszem. De szombattól mit csináljak? napi két óra torna, napi 20 perc futás? Csak szénhidrátszegény keto diéta? ez jutott eszembe...Nem akarom hogy lógjon a bőröm vagy petyhüdt legyen, szóval formásnak is kéne lennem, nem pudingnak...

#erhr
2021. márc. 29. 12:53
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
kunius=junius
2021. márc. 29. 12:54
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Két hónap alatt nem fogsz 10-15 kilót leadni. Ja, és nincs 160 centis modell.
2021. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hant eves vagy, 13? Az ertelmi/erzelmi erettseged alapjan nem sokkal tobb...
2021. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Túl későn kezdted el, és az ilyen kampányszerű gyors lefogyások semmit sem érnek. Teljes életmódváltásra van szükséged, ahol leszoksz a többlet kalóriabevitelről, elkezdesz deficitesen ékezni, meg mellé mozogni. Ez a "még ezen a héten megeszem a hízlaló menüt, de hétfőtől úgyis koplalni fogok"-típusú hozzáállás sok jóra nem vezet. Az esetleges koplalás is káros, a hirtelen fogyástól meg tönkre teszed magad, arról nem beszélve, hogy a túl nagy mértékű fogyáshoz nem igazodik a test, ott fog lötyögni rajtad a bőr, ha annyira túlsúlyos vagy, hogy kinyúlt a bőröd. Ez sem egy bombanő ismérv. A kinyúlt bőr pedig striás, és az sem. Arról nem beszélve, hogy egy olyan bizonytalan 'kapcsolat' miatt teszed mindezt, amiből nagy eséllyel úgysem lesz semmi. Aztán ha le is fogysz majd bánatodban magadhoz veszed ismét a zsírmenüt, duplán visszahízod ami nagy keservesen lement.
2021. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
de ő egy álompasii értitek???? olyan aki egyszer az életben adódik ilyen lehetőség típusú...!
2021. márc. 29. 13:40
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire csüngenek rajta a nők, miből gondolod hogy kizárólag te fogod érdekelni? Arról nem beszélve, hogy a külső sem minden. Villogni lehet vele, meg ágyasnak használni, utána meg le vagy passzolva. Vagy úgy gondoltad, hogy ha lefogysz akkor majd minden bejön, berak a bőröndjébe is hogy vigyen mindenhová magával, és onnantól kezdve közös életetek van? Akkor tényleg 13 év körüli az érettséged.
2021. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Ki az áruld már el?
2021. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem mondom meg. Csak pár napig volt fenn a tinderen. Azért beszélgetett velem sokat mert a profilkepem az ő hobbija ábrázolta. Én is csak szexet akarok. Holnap rögtön kihajitom a kaját es Turbó dietazni fogok.
2021. márc. 29. 14:44
 9/26 A kérdező kommentje:
Megirtam neki hogy ne szedjen fel senkit a tinderrol mert könnyűvérű némi elég nőkkel van tele.
2021. márc. 29. 14:46
 10/26 A kérdező kommentje:
Nemi beteget akartam írni csak Google fordito
2021. márc. 29. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!