Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne hét hét alatt...

Hogy lehetne hét hét alatt álomalakom?

Figyelt kérdés
160cm 61 kg vagyok és van egy pasi aki csak kunius végégi lesz magyarországon. Csak modellbarátnői voltak eddig, mert ő egy izmos, jóképű színész. Még nem küldtem neki képet. Szeretnék lefogyni és bombanő lenni május végére.Szerintetek sikerülhet? Sajnos nagyon kajás vagyok. erre a hétre már rendeltem menüt, ami nem kalóriaszegény, szóval azt már megeszem. De szombattól mit csináljak? napi két óra torna, napi 20 perc futás? Csak szénhidrátszegény keto diéta? ez jutott eszembe...Nem akarom hogy lógjon a bőröm vagy petyhüdt legyen, szóval formásnak is kéne lennem, nem pudingnak...

#erhr
2021. márc. 29. 12:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... hulyegyerek unatkozik otthon suli nelkul, na lapozzunk.
2021. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy félig koreainak hazudtam magam, de azt sminkkel meg tudom csinalni
2021. márc. 29. 14:49
 13/26 anonim válasza:
90%
#12 jó hogy nem négernek😂😂
2021. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Te szerencsétlen, szerinted milyen híresség jön éppen most Magyarországra? És éppen regisztrál tinderre..Valami unatkozó hülye gyerek szórakozott veled.
2021. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező is az, ekkora kamukérdést kitalálni és etetni vele az embereket.
2021. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Ki sminkeli már magát koreaira?? Úristen, ez milyen röhejes. És miért pont koreainak? Milyen nyomorult már ez. Remélem ez tényleg kamu kérdés.
2021. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
#13 egy üveg Nutellával a mi Kérdezőnk azt is megoldotta volna :)
2021. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
13%
Egy hónap alatt egész jó eredményeket el lehet érni.Én egyszer csináltam.Napi két edzés.Egy-két óra kardió délelőtt és egy-két óra alakformàlás délutàn.Egész nap nyers gyümölcs,nyers zöldség meg sovàny hús este.Kardió előtt meg összetett szénhidrát.Igaz nem sokat fogytam,2 kg-t,de teljesen megváltozott az alakom.
2021. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Vágd le a lábad. Annál gyorsabban nem fog semmitől kevesebbet mutatni a mérleg. Ha meg kérdezi, azt mondod, akkor történt, amikor Észak-Koreából menekültél. Rögtön alá van támasztva a másik hazugság is.
2021. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
54%
#17aha,ha meg ágyba kerülnek,kissé furcsán nézne a pasi miért csokizta össze a csaj,egyből lőnének a szexnek😂
2021. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!