Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eleinte jól indult fogyás,...

Eleinte jól indult fogyás, mostanra hízás lett?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem csökkenteni az adagokat amiket eszek, illetve teljesen elhagytam a rántott dolgokat, sültkrumplit, na meg az esti/éjszakai evést (eddig nem volt ritka az esti pizzázások). Február közepére 176 cm magasságommal 120kgról 103 lettem. Sosem mozogtam előtte, most szinte mindennap háromnegyed órát sétálok (emelkedőre állítva). Viszont most egy pár hete teljesen megállt a fogyás, sőt 103 kgról 106 lettem. Nem eszek többet mint mióta elkezdtem a fogyást, nem veszek lazábban semmit, mégis hízok és nem tudom miért... Ötletek?

2021. márc. 31. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit eszel egy nap, kB hány kalória? Egyébként vannak akiknek néha megáll egy kis időre a fogyás, folytassad, csak és alakulni fog ez, csak szépen türelmesen.


Mondjuk egy hónap alatt - 17kg elég érdekesnek hangzik, ha valóban ennyi, akkor jó sok vizet is vesztettél.

2021. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggelire 2 szelet slim ceres barnakenyér + májkrém + zöldhagyma, ebédre hétköznap kb mindig rizs + grillezett csirkemell. Ez a napi kajám. Csak vizet iszok.
2021. márc. 31. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ne csodálkozz, ez fejjel a falnak módszer elég rendesen.


Gondolom nem 3 hónap alatt ment fel ez a tömeg, akkor ne is annyi alatt próbáld meg leadni.

Keveset eszel, rettentően keveset, szervezeted elkezdett raktározni, anyagcseréd teljesen lelassult, így még ha deficitben vagy is, elképzelhető hogy raktároz a szervezeted, mellette pedig bontja az izmaidat.


Maximum 500kcal deficit amit tartani lehet, úgy hogy zsírból fogyj, azt is - 250 étkezéssel, a maradékot sporttal..

2021. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!