Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül 13 kg felesleg van rajtam. Nagyon szeretném eltüntetni minden féle csoda bogyó nélkül.

Legyen szíves az írni aki volt hasonló cipőben és tapasztalt meg hasonlót. Mit csináltatok? Mit ettetek, sportoltatok? Hogy lehetne nagyobb kitartásom? Mit hogy tettetek? Kérlek segítsetek..



2021. márc. 31. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha rám írsz privátban, korod nemed, jelenlegi súly, aktivitás stb stb.. szívesen segítek.
2021. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Napi 10km futás.
2021. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Na azt a 10kmes napi szintű futást azt el is felejtheted, szétbarmolod vele a lábadat, egyéb haszna nem sok lesz.


Kor, nem, aktivitás, sport, magasság, eddigi etkezesi szokásaid, ezeket ha leírnád, segíteni is lehetne, ezek nélkül csak hülyeséget mondani.

2021. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%

2. vagyok

Hülyeség? Éveken keresztül többet futottam ennél.Soha nem figyeltem a kajára.A lábadat pedig nem barmolod szét vele egyáltalán,ez egy tévhit amit elterjesztettek azok akik életükben nem futottak.

A mozgást nem lehet kihagyni ha valaki fogyni akar.

Csak kényelmesebb norbi kajákat venni meg másodfokú egyenleteket megoldani papíron,hogy naponta mennyit,hány gramm kalóriát stb.-t egyek.

2021. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Akkor te nagyon képzett lehetsz ilyen téren, egy szóval nem mondtam, hogy ne mozogjon, de azt is lehet ésszel csinálni, meg úgy ahogy te.


Az ízületeidről majd beszélgetünk egy 10-15 év múlva. Több maratonnal a hátam mögött talán kicsit többet futottam mint a te pár éved.

2021. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

5. 2. vagyok.

"Több maratonnal a hátam mögött talán kicsit többet futottam mint a te pár éved.

Honnan tudja valaki egy ismeretlen emberről,hogy mennyit futott.

Nem jártam versenyre soha.Saját szórakoztatásomra futottam mindig.De ha marathonnál tartunk,én úgy futottam le pár éve a távot,mikor hőségriadó volt,hogy megvártam míg legmelegebb lesz délben.Amikor 40 fokot mutatott a hőmérő (árnyékban) akkor kimentem a pusztába olyan helyre ahol nincs egy deka árnyék se.Mindig azért futottam,hogy megnézzem mit bír az ember.Elég sokat az az igazság.

2021. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Te mondtad "Éveken keresztül többet futottam ennél" emellett a tapasztalatlanságból ami sugárzik a válaszaidból megmerem kockázatatni nem csinlátad tovább pár évnél, ha egyáltalán addig csináltad.


Megkérdezhetem a hőségriadós maratonfutásod alatt mivel és milyen időközönként frissítettél a "pusztában"?

2021. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Isotec endurence-t ittam mindig.Müzliszelet,proteinszelet.Egyébként különböző magamnak kialakított checkpointokra eltettem különböző kulacsokban isoitalt.Így van pár évig csináltam mivel lett egy sérülésem a spartan race-re felkészülés közben.
2021. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előre is sok sikert kívánok Neked! Biztos sikerülni fog, fő a pozitív gondolkodás. Minden fejben dől el. :D
2021. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!