Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor eddig is ezt...

Most akkor eddig is ezt csináltam? (szálkásítás)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

172 cm, 84.8kg (106-ról indultam 4 és fél hónapja)

Tehát amint látjátok, van rajtam felesleg még.

Lassan élérem a fő célt, ami a 80kg lenne, viszont valamit nem értek.

Nyilván nem tömegelek, hisz van rajtam bőven zsír amit le tudnék szálkásítani, viszont ehhez mit kell tennem?

Mármint, így pár napja fogalmazódott meg bennem az, hogy szálkásítanom kellene.

Viszont a szálkásítás lényege az, hogy magas fehérjebevitel mellett alacsony ch?

Mert ha igen, akkor én tulajdonképpen eddig is szálkásítottam, hisz napi 120-130g fehérje mellett kevés ch-t vittem be, illetve kalóriadeficitben voltam már az életmódváltás elejétől.

Tehát kell valamit máshogy csinálnom, vagy csak simán folytassam az 1.6g fehérje/testsúlykg-ot kevés ch-al?

Súlyzós edzéseket csinálok (nem 3-5kgs súlyokkal természetesen) elég intenzíven, ami 1 órát tart minimum.


U.i.: 21kg-ot az 1 órás súlyzós edzésekkel, illetve 15-20 perc Hiit edzéssel adtam le.



2021. márc. 31. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
A klasszikus fogyás az kb a szálkásítás. Vagyis annak kéne lennie, mert sok embert nem érdekli, hogy izmot fogy le és nem fog jól kinézni, mert csak a mérleget nézik. Más kérdés, hogy egyáltalán nem kell hozzáalacsony ch. Csinálhatod magasabb ch-val, ha ugyanúgy kalóriadeficitben vagy, így egyenként sokkal egészségesebb. Fehérjéből sem muszáj ilyen sokat bevinni, 1-1,2 g/tskg már elég.
2021. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Folytasd nyugodtan, ha jól érzed így magad.
2021. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!