Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok a granzing, a...

Próbáltátok a granzing, a fehérje vagy a GM diéta? Mi a tapasztalatotok külsőre/belsőre lévő tekintettel?

Figyelt kérdés

#diéta #fogyás #Granzingdiéta #GMdiéta
2021. ápr. 1. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, de mi a baj az egeszseges eletmoddal es a kaloriaszamlalass?

Ezt sose ertettem.

2021. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Csak azokhoz szóltam akik próbálták..
2021. ápr. 1. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Gm diéta felesleges, ha nem vagy glutén érzékeny.
2021. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
GM diéta nem fogyásra való. Az alacsony rosttartalom miatt nehezítheti is a fogyást. Jóval nehezebb a megfelelő rostbevitelt biztosítani, ha kizárod a glutént.
2021. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a 3-as kommentet, ugyan magyarázza már meg, hogy milyen összefüggés van a glutén(mentesség) és a fogyás között.
2021. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 én felpontoztalak, de a glutén manapság az egyik aktuális közellenségnek számít, úgyhogy talán ez lehet az ok. Most a GM a divat.
2021. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A covid is közellenség, mégse fél senki, hogy, elhízik tőle. :D kb ugyanannyi köze van mindkettőnek a hízáshoz..

Értelek amúgy, csak nevetséges, hogy az emberek felülnek egy divatra, de utána olvasni már luxus. Végülis jobb feleslegesen 3x annyit fizetni a gluténmentes kenyérért, mint egyszer értelmesen használni az internetet és utána nézni a dolgoknak..

2021. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Nem is értem, hogy tudnak az emberek önként vállalni egy ilyen bonyolult, kellemetlen, rendkívül költséges diétát. Nekem az életkedvem elment, amikor régen felmerült, hogy esetleg gluténérzékeny vagyok. Hálistennek nem. Két alkalommal is vizsgálták, negatív.

2021. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kerdezo a general motors dietara gondol gm alatt, ez most egy uj divatos szarsag.

A lenyege roviden, hogy egyik nap gyumolcsot, masik nap zoldseget eszel, harmadik nap mindkettot, negyedik nap banant es stb stb, 7 napos asszem, es 8 kilo fogyast iger.

Katasztrofa.

2021. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Sose hallottam róla. Gyümölcsnapról, léböjtről igen.

2021. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!