Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha fogyókúra alatt sokat...

Baj ha fogyókúra alatt sokat alszok?

Figyelt kérdés

sziasztok,

16/8órába bőjtölök,

ami nekem azt jelenti hogy 12:00kor eszek elsőnek és mqximum 20:00ig eszek.


de amikor nem dolgozok van hogy 3-4-5 napig kb 12óráig alszok.


de persze ilyenkor nem nyúlok rögtön a hűtőbe, például ma is 17:00kor ettem elsőnek,


de baj ha eddig alszok?

gondolom nem ugyanolyan mintha felkelnék reggel 8órakor és úgy nem ennék 12óráig, minthogy átalszom az egész bőjt időszakot. nem?


ninca bajom a bőjtel, sőt amugyse szoktam reggelizgetni. A kérdésem nem a bőjtel kapcsolatba van.



2021. ápr. 2. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Amíg alszol edzhetnél is🤦‍♀️
2021. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

amíg munkanapokon 16órázok addig pedig playstationözhetnék, vagy ameddig edzek addig ehetnék is, vagy ameddig buszozok munkahelyre addig futhatnék is a munkahelyre.

nemigaz?

2021. ápr. 2. 17:24
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg nem eszel eleget, a tested így próbál megóvni önmagadtól, amíg alszol legalább csekély mennyiségű kalóriát használ, így életben tud tartani még egy kis ideig.


Eleve ez a böjtölés egy óriási baromság, nem lenne egyszerűbb sportolni és normálisan, egy nap többször étkezni mint pedig éheztetni magadat..?

2021. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem éheztetem magam, le is írtam a kérdésbe hogy semmi bajom a bőjtel, mert alapból kb 11órakor szoktam enni elsőnek.

nem az éhenhalás miatt alszom eddig néha, hanem nehéz a munka és napi 16órázok ami leterhel, és amikor szabadnapom van sokáig szeretek pihenni, de le is írtam hogy nem a bőjt miatt írom ezt.

2021. ápr. 2. 17:31
 6/21 anonim ***** válasza:
Alvás alatt kevesebb kalóriát égetsz el, mintha ébren lennél, tehát nem jó a sok alvás.
2021. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6-os köszi a választ :)
2021. ápr. 2. 17:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért hány kalóriát eszel egy nap?
2021. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

kb 800, de ha korabban kelek akkor 1300,

de itt nem arról van szó hogy éhezek mert nem, olyanokat eszek amitől jóllakok, csak amikor szabadnapos vagyok akkor ált. hajnali 2kor alszom el mert ps ezek, filmezek, és az eredmény hogy eddig alszom, de 9-10-11-12ig alszok max,

2021. ápr. 2. 17:42
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
#9 amint elkezdesz a dupláját fogod visszaszedni te szerencsétlen, ezzel csak tönkreteszed magad🤦‍♀️
2021. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!