Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók ti ilyenkor mit...

Fogyókúrázók ti ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Hogy oldjatok meg az unnepekkor az etkezesek kihagyasat, meg az ilyeneket?

Hétköznap úgy ahogy azért meg tudom oldani a kevés evést, de ilyenkor családdal ez nehezebb.

vasárnapra már kitalatam a "kifogást" de a többi...

De tök komolyan kérdezem.

Ha most beszologatni akarsz akkor kérlek inkább menj tovább.



2021. ápr. 2. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
2-3 napra, vagy akár egy hétre fel lehet függeszteni a diétát, sőt, több hónapos fogyás során ajánlott is időnként pihenőt tartani.
2021. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem szoktam ezen fennakadni. Maximum egy kicsivel kevesebbet szedtem magamnak, mint alapvetően ettem volna.

De nem 1-2 napon múlik a diéta sikere.

2021. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Heti 1 csalónap simán belefér, nyugodtan egyél vasárnap többet, ha már egyszer nálatok ez a szokás😊
2021. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Odafigyelek a kalóriamennyiségre és a makrókra, így mindent ehetek amit csak szeretnék :)

Mai ebédem csirkés tészta volt, de csak az ajánlott mennyiséget ettem. Anyukám kalácsot sütött és egy csokis sütit, a kalácsból ettem egy szeletet, a csokis süti már sok lett volna, így azt majd holnap.

Mindent lehet, de csak mennyiséggel :)

2021. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Igyekszem kerülni a családi összejöveteleket, vendégséget, szóval ritka az ilyen. Ha ezt nem lehet, akkor csak próbálom túlélni:) eszem ami adott, hisz szinte egész nap ott vagyunk ilyenkor, nagyon éhes lennék egy idő után. Szóval eszem amit adnak, de nagyon keveset. Mást nem tudok tenni.

A mindennapokban pedig azt eszem amit én jónak látok. Kb ennyi.

2021. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarom azt anni amit ők, akkor nem eszem. Közlöm velük hogy diétázom és kész. Ha nekik ez nem tetszik, az ő problémájuk. Én személy szerint ezek miatt az összeülős zabálások végett nagyon utálom az ünnepeket. Én nem szólok bele abba, hogy ők mit esznek. Ők is legyenek rám tekintettel és ne akarjanak megtömni mint valami libát.
2021. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
6-os, én is ugyanígy gondolom. Én még vegán is vagyok, szóval duplán nehéz helyzet. Ilyenkor úgy oldjuk meg, hogy viszek magammal kaját. Aki ezen megsértődik, az annyit is ér.
2021. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanazt eszem, mint a család, esetleg valamivel kevesebbet. De ez a hétköznapokon is így van. Egy-két szelet süti is belefér, többet nem is kívánok, de mindent nem vonok meg magamtól. Étkezést pedig nem szoktam kihagyni, ha éhes vagyok, eszek. Ha meg nem, akkor nem, hiába tukmálják.
2021. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2021. ápr. 2. 23:22
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 na mit gondolsz a komikrol? Szted melyik a best?
2021. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!