Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg fogyás 3 hónap alatt...

10 kg fogyás 3 hónap alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Lehetni lehet, de baromira nem jó ötlet. Ennyi idő alatt legfeljebb hatot kéne. Azt is okosan, de ezt gondolom tudod. Koplalás helyett mozgás, stb
2021. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze, lehet, de ez attól függ hány kiló vagy. Ha több rajtad a túlsúly, akkor szerintem 3 hónap alatt még többet is tudsz. (Pl. ha 100 kiló vagy, vagy több, szóval ha viszonylag több fölösleg van rajtad) Viszont ha kevés fölösleg van rajtad, akkor nehézkesebb fogyni, de szerintem akkor is lehetséges.
2021. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Még véletlenül se írd le, hogy most hány kiló vagy.:)

50- ből szinte lehetetlen, 120- ból lazán.

2021. ápr. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
92%
Attól függ... Mindenkinek van egy átlag testsúlya és ahogy a 3-mas is leírta hogyha az átlagot nagy mértékben túllépted, könnyű lefogyni... Emlékszem nagyon rég édesanyám szeretett volna lefogyni, de nem tudott már hova mivel az átlagához közel volt...
2021. ápr. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 4 hónap alatt 30 kg-ot fogytam (kalóriaszámolás+kocogás), de nem fogyókúrát kell csinálni, hanem életmódváltást. 1 éve volt a fogyásom, és nem jött vissza egy deka sem, mert minden nap odafigyelek továbbra is.
2021. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
87%

Én január 1-től hosszútávú sétákat teszem,17 kg-ot fogytam,igaz 129 kg voltam...


A sokból általában hamarabb és több lemegy...

2021. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#3 tényleg elfelejtettem írni a súlyom. a súlyom 57 kg. így?
2021. ápr. 3. 09:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És hány centi vagy ahhoz az 57kghoz, hány éves, fiú vagy lány?
2021. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 157 kg lennél, akkor menne, de 57-ből biztos nem, sőt nem is biztos, hogy kéne fogynod egyáltalán. Tényleg jó lenne a magasságod is, mert lehet, hogy nem is a súlyoddal, hanem a testösszetételeddel van gond. Ezt a testmagasság alapján ki lehet következtetni.
2021. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zsabra01 válasza:
27%
Számolgatni a kalóriát szerintem idegesítő, meg nehéz is! Az én tippem. a napi 4-5 kaját redukálni kell 1-2-3 étkezésre! Inkább a 2 jött be! Reggelire elvagyok változatosan salátákon, esetleg vajon készített tükörtojással. utána azzal kihúzom meló utánig! Pontosabb legyek meló után 3 órával eszek még valamit. lehet az bármi, bár nálam az leves szokott lenni, de azt már csak annyit hogy ne marjon a gyomrom. tehát annyit eszek csak, hogy az éhség elmúlik, de jól nem lakok vele! Reggelinél fontos, ha dolgozol, hogy munka előtt pár percel edd meg 15-30p, így kényelmesen kibirható munka után 3 órahosszáig is még! Persze van hogy, csalok én is. Mert van hogy fizikailag megterhelőbb munkát kapunk, ami elősegíti az éhséget! Ilyenkor műszak felénél eszek még valamit. általában, pár gyümölcsöt. Szabadidőben, pedig sport a facebook, vagy tv helyett napi 30 perc-1óra. én lusta vagyok a 30 perc elég!
2021. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!