Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek sikerült 15-20 kg feleslegtől megszabadulni? Milyen módszerrel csináltátok, mennyi ideig tartott? Lógott utána a bőrötök?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
70kg voltam 10 évesen,35kg lett belőle koplalással,napi 1,2db kifli utána fokozatosan vissza a normál étkezésre,mára olyan vagyok hiába eszem nem hízok,NEM AJÁNLOM AZ ILYESMI fogyózást,rosszul lettem,legyengültem,valamikor olyan is volt hogy feketén láttam,amikor nyitva volt a szemem.
2021. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kalóriadeficittel. 5 hónap alatt. Nem lógott utána a bőröm.
2021. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én intenzív sportolással fogytam, heti 4 spinning, futás, rengeteg séta, túrázás, később súlyzós edzések is. Diétát nem nagyon tartottam, de nem is maradt időm enni. Mindent ettem, észszerű határok között. 100-ról 80-ra fogytam másfél év alatt, és még 7 kilót szeretnék. Bőröm a hasamon lóg egy kicsit, de engem nem zavar, és a férjemet sem.
2021. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Lowcarb ( LCHF életmóddal). 25 hónapja kezdtem. Igaz, nekem sokkal több volt az össz feleslegem, és még nem értem a végére.

Nálam a megmaradt bőr elkerülhetetlen, ezt tudtam is, mikor elkezdtem, de az egészségem, meg az életem fontosabb. A felesleg mértéke miatt. Egyelőre a combom felső részén látszik belül, és a felkarom hátsó részén.

A többit még nem tudom milyen lesz, de annyi biztos, hogy mostanra több felesleges bőrre számítottam, mint ami jelenleg van. Mindegy is, majd meg fogom csináltatni. Ezen nem stresszelek.

2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Életmód váltás
2021. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

olyan 8-10 hónap alatt ment le 20 kiló. Köretnek mindenhez zöldséget ettem ,a tésztát,péksütit,édességeket teljesen elhagytam . Néha persze ettem pl.sültkrumplit ,de nem ez volt a jellemző ,hanem a nyers és sült zöldségek,savanyúságok . Sportolásnak vettem egy szobabiciklit ,meg eleinte saját testsúlyos,később súlyzós edzés otthon.A bőröm nem lóg,de csíkjaim lettem néhol ,főleg fenék és comb tájékon,de mára már teljesen elhalványultak . 6 éve tartom a súlyom ,van egy két szabály amit betartok,de nem okoz nehézséget mert teljesen megszoktam. Pl ha elkezdem nyitogatni a hűtőt,megkérdezem magamtól,hogy tényleg éhes vagyok-e ,vagy csak pótcselekvésképp nassolnék ..

Így is szoktam mindenfélét enni,de mértékkel . Havonta egyszer megmérem magam ,4 ki ingadozásnál visszaveszem a süteményt,tésztát,kenyeret kicsit . Ja és heti 4-5* sportolok egy órát minimum .

2021. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolással fogytam 10 éve 33 kilót. Kb 3 év alatt állt be a súlyom a jelenlegire. Azóta is számolom a kalóriákat, változatosan étkezem, nem vonok meg magamtól semmit. Futással fogytam további 5 kilót és feszesedtem, izmosodtam.

Jelenleg várandós vagyok, 20 hetesen egyelőre 2 kilót híztam, számolom továbbra is a kcalt de megengedőbb vagyok, +200 kcalt ráteszek a szokásosra.

2021. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én úgy, hogy lehetőleg a legkevesebbet ettem, csak akkor, amikor már úgy éreztem, hogy nem bírom tovább. Emellett semmi édesség, csak víz. Eljártam futni, sportolni, és a lehető legkevesebb időt töltöttem a szobámban.


Elmondom neked, hogy csak 3 hét alatt sikerült az 5 kiló mínusz. :)

Utána ezt folytattam, de igazából nekem azért nem kellett sokkal többet. :D



Ajánlom figyelmedbe a kcal mennyiség jegyzését, próbáld meg azt ledolgozni elsősorban, és figyeld a leírását a termékeknek, amit beviszel a szervezetedbe.

2021. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!