Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetek nagyon vékony?

Hogy lehetek nagyon vékony?

Figyelt kérdés

62 kiló körül vagyok és 165 centi, 16 éves lány. Én most sem látom magam dagadtnak, mert 4 éves korom óta triatlonozok. Nem eszek egészségtelen kajákat, de a sport miatt, mindig kellett többet ennem, hogy legyen energiám. Akik versenysportoltak azok tudják. Mindennap kelhetünk 5-kor, mindennap edzés, versenyek. Szóval nem azért vagyok 62 kiló, mert egész nap a kanapén pihenek. 2 hónapja hagytam abba a triatlont.

49-52 kilóra szeretnék lefogyni, mert nekem nagyon tetszik a törékenyebb testalkat.

Milyen diétával kezdjek? Mennyit egyek egy nap? Mennyit sportoljak?



2021. ápr. 4. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nw sportolk, mert gondolom izmos vagy, és a sporttol még izmosabb leszel, az pedig nem ad törékeny látványt. Apaszd le az izmaidat, de az a baj, hogy az viszont koplalással lehet, de te tudod ér e annyit az törékeny testkép amire annyira vágysz.
2021. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A testalkatot nem lehet megválasztani. Fogyni tudsz, de attól még nem feltétlenül leszel törékeny. A kalóriaszámítás a biztos módszer.
2021. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha nagyon vékony szeretnél lenni, akkor koplalj és végezz sok cardio edzést.

És akkor most jönne az, hogy ez egyébként ostobaság, hosszútávon tarthatatlan, majd visszahízod a dupláját és bekerülsz egy ördögi körbe. Rámehet az egészséged, tönkreteheted a szervezetedet, de egy ideig lehetsz "törékeny".

Vagy elkezdhetsz egy normális, egészséges étrendet és edzéstervet, amivel az alkatodból ki tudod hozni a legtöbbet és megspórolsz pár évet.

2021. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
7%

Fogyni szerintem legegyszerűbben a ketogén táplálkozással tudsz.

Olvass utána, nagyon hatásos.(nem a gyökérS.norbishulyesegregondolok)

2021. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
A keto mindenképp rossz, hosszútávon biztosan. Fogyni lehet vele rövid távon, de nagyon sok embert kicsinál.
2021. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
26%

5: mire gondolsz? Hogyan csinálja ki az embert?

Rám csak jó hatással votl/van.

Utána egy átlagos kajálás..na az csinál ki.

2021. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
84%
3-as, ne biztass senkit koplalásra. Az azért veszélyes egy dolog.
2021. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
A dolog ott kezdődik, hogy jól kell kiválasztani a szülőket...
2021. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

#6

Hosszú távon a sok zsír káros. Csomó betegség kialakulásának esélyét növeli, pl szív és érrendszeri betegségek, rák, diabétesz, stb. Elég sok negatív tapasztalatot lehet olvasni az interneten is, ha keres az ember.

2021. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, át kéne gondolnod, hogy megéri-e ilyen fiatalon lekoplalnod az izmaidat. Így sem vagy kövér, viszont megéri elveszteni az egészséged- erődet emiatt?


Biztosan szép alakod van és mivel a sok sport miatt nem lehetsz túl zsíros elveszítheted a ciklusod ha sokat le akarsz adni (én pont így jártam sportolóként :( és nagyon bánom).


Szerintem 5 kilónál többet nem kell leadnod, ehhez meg elég ha egészségesen eszel és a sport hiánya miatt annyi izom úgyis le fog menni ami már nem kell neked...

2021. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!