Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz lehet 15 kg vagy akár 10?

Igaz lehet 15 kg vagy akár 10?

Figyelt kérdés
[link]

2021. ápr. 6. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég...
2021. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg vannak olyan emberek akik ezeknek bedőlnek?!
2021. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még a Fővárosi Állatkert csimpánzai is elszörnyedtek, hogy mekkora ostobaság...
2021. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most megmutattam a pszichológusomnak és végre megengedte, hogy megöljem magam.
2021. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz. Nem beszélve arról, hogy egyáltalán nem kiegyensúlyozott, vagy egészséges. Minden egyes gramm, amit ezzel leadsz, megbosszulja önmagát, amint abbahagyod.
2021. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "alacsony kövér tehén sajt"-on behaltam :D (csütörtöki ebéd)
2021. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
atyavilág, válogatott büntetéseket találnék ki annak, aki ezt publikálni merte. eszetlen %!/=?="'@§. ráadásul guglifordítóba berakott valami kínai szöveget és utána rá se nézett, de még ha ez lenne a legnagyobb probléma. pffffffffffffff.
2021. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus koplalós hülyeség! A pirítóst viszont nagyon hiányolom belőle, az oldal anno a ketogén diétát is pirítósos reggelivel kezdte, de ahogy látom, most a kávé lett ilyen kötelező elem.
2021. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát majdnem 20 eve, az internet hajnalán nagyon elterejdtek az agyatlan diéták. Gyerek is voltam, szoval akkor még ralatasom sem volt a arra, hogy hogyan lehet ezt jól csinalni.


Kiprobaltam egy 13 napos diétát, ami 13 kilót ígért. Én hülye! Lement ugyan 7 kilo, de egyszer például elajultam, illetve majdnem a duplaja jött vissza.


Ha fogyni akarsz, ajanlom az Intenset nevű oldalt es fb csoportot, ingyenes alap étrend, es edzésterv kb fel évre. A start 12 hetes, otthon végezhető, eszközmentes. Az étrendet között van fizetős is, en egyet vettem közösen a párommal, 7000 ft volt, de 100 étel van benne. De előtte az ingyenessel fogytunk, akkor edzés nélkül, és úgy is sok ment le.

Írjak h a Táplálékkiegeszitok is fontosak, valóban, de nem az elején. Ha nem költesz rá is fogyni fogsz. Később beillesztheted. :)


Sok sikert!

2021. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!