Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem rontottam el semmit?? ,

Ugye nem rontottam el semmit?? ,

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Kérlek titeket segítsetek❗❗❗

6 hónapja intenzíven diétázok egyszersem csaltam.. A mai napon nem tudom hogy mi történhetett velem de délutánra megboldult a szervezetem és hatalmas éhség lett rajtam úrrá! Sajnos megettem egy kézműves hambit ami annyira megulte a hasam hogy távozott is van 20 percen belül...egybol jobban lettem, hírtelen utána rám tört az édesség iránti vágy ami elől nem tudtam menekülni sőt annyira nem, Hogy egy doboz bonbont megettem :(

Ha holnaptól visszatértek a megszokott diétámhoz UGYE NEM RONTOTTAM EL SEMMIT❓❓❓❓ 😪😪😪

KEGYETLEN BŰNTUDATOM VAN HÓNAPOK ÓTA NEM CSINÁLTAM ILYET 🥺🥺🥺



2021. ápr. 6. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
No para, semmi bajod nem lesz. Folytasd nyugodtan tovább, ahogy eddig.
2021. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem fog a mérleg többet mutatni? 🥺
2021. ápr. 6. 20:23
 3/13 anonim válasza:
100%
De
2021. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább azon agyalnék, hogy tegyem rendbe az étellel a kapcsolatom.
2021. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a kajával való kapcsolatom 4 hónapja eszek 600 kcalt 17 kgt fogytam.. Engem a mérleg érdekel és a súlyom! Mennyivel fog többet mutatni??? KB?
2021. ápr. 6. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A 600 kcal egy nap nagyon kevés, a szervezeted konkrétan éhezik. Értem én, hogy szeretnél fogyni, ezért van ez a topik is, de a baj az ilyen eszetlen diétával, hogy megbosszulja önmagát. Egyrészt az izmaidat nagy mértékben felemészti, ami az alapanyagcseréd csökkenésével jár, másrészt a formád, alakod is rosszabb lesz tőle, harmadrészt nem beszélve az egészségedről, hajhullás, bőrtextúra romlás, és sok olyan dolog, amit nem látsz, de később megtapasztalsz. Ha pedig ezt abbahagyod, többszöröse fog visszajönni. Kezdd el fokozatosan emelni az adagot, ha jót akarsz magadnak, és a kilók helyett első az egészséged legyen, a súlyod pedig csak ezután következzen.

De hamarosan lesz itt jó pár kommentelő, aki elmeséli a saját történetüket ezzel kapcsolatban, amiknek soha nem lett jó vége.

2021. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
600? A 3 éves kislányom többet eszik..
2021. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű, tehát a diétád átcsapott evészavarba. 600 kcal mellett az a csoda, hogy még csak most zabáltál be. Soha nem leszel elégedett magaddal, akkor sem, ha lefogysz x kilóra, amit most kitűztél, cserébe kizsigereled a tested. De gondolom ez sem érdekel, csak a súlyod... Valamennyi vizet biztosan köt majd meg a szervezeted, a hirtelen plusz szénhidrát miatt, de egy nap alatt még mindig nem lehet hízni. Mondjuk ez egy evészavarost nem nagyon vigasztal.
2021. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha ezt a 600 kalóriás diétát abbahagyod akkor utána mi a terved, mert pillanatok alatt visszajönnek a kilók ha normálisan elkezdesz enni. Ha meg életed végéig 600 kalórián akarsz élni, az nem hogy hosszú élet nem lesz de boldog se, hiába leszel vékony.
2021. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lassan heti 75 kcal szeretném fokozatosan emelni a napi limitemet :) kezdem érezni hogy valami nem oké a mai nap után..
2021. ápr. 6. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!