Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti egy csaló nap mennyit...

Heti egy csaló nap mennyit ront a fogyáson?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, heti 5-6x edzek itthon 1 órát kb, 63 kg vagyok

Jelenleg 500 kaloriát eszem de igyekszem 1400-ra növelni



2021. ápr. 7. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Heti egy még belefér! Nem lesz gond!
2021. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem sokat,de rohadt nehéz visszaálni,ezért úgy döntöttem,hogy nem éri meg.

Ha sütit akarsz,számold bele a keretedbe,de egy egész napot végignasizni hülyeség.

2021. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok,most látom,milyen keveset eszel.Akkor bizony csaló hetet tarts,mert éhezik a szervezeted. Több kalória kell,ne tedd tönkre magad
2021. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokat. Nyilván alkattól, génektől is függ, viszont 2 hetet is késleltethet a fogyáson.
2021. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
#4 najo te tiszta bolond vagy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ heti 1 csalónapot tartok és ugyanúgy fogyok🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy alkattól, génektől is függ.

Szöveget érteni meg majd én tanulok, nem?

2021. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Maga a csaló nap egy rossz koncepció. Arra sarkall, hogy úgy gondolkodj: "Ma úgy is csaló nap van, ez belefér. Meg ez is... Meg ez is..." Aztán mire észbe kapsz, elszúrtad az egészet.

Ezért is szokták azt mondani, hogy csaló étkezésből iktathatsz be heti egyet, és nem all-you-can-eat csaló napból.

2021. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Illetve az az 500 kalória semmi se. Oké hogy fogyás de azért ennél többet kell enni. Főleg ha még sportolsz is.
2021. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mióta eszel napi 500 kcal-t? Ez nagyon kevés, még akkor is, ha egész nap fekszel. Mindenféleképpen menj fel 1400-ra. Heti egy csalónap belefér, persze úgy, hogy nem eszed magad degeszre, hanem annyit eszel, amennyivel még tartanád a súlyod, mondjuk 500-1000 kalóriával többet, mint diétás napokon. A csalónap ésszerűen alkalmazva még segít is abban, hogy ne álljon meg a fogyás. A leptin hormon miatt. Ilyenkor nyugodtan egyed meg azt, amit megkívánsz, nem fogja hátráltatni a fogyást. Nem az egész napi sütievésre gondoltam, hanem egy-két étkezésnél ehetsz bármit.
2021. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Napi 500 kalória NAGYON kevés. 1400-al is fogsz fogyni, főleg, ha sportolsz is. Csaló nap nem kell, csak egyél egy pici édességet ha megkívánod, nem fog semmit sem tönkretenni.
2021. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!