Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Váltott műszakban hogy egyek?

Váltott műszakban hogy egyek?

Figyelt kérdés

Nappal 12óra aztán másnap éjszaka 12óra. Hazamegyek alszom aztán megint nappal vagy pihenő.

Ha nappal több a szénhidrátom estére inkább a feherjét emeljem és a szénhidrátot csökkentsem, vagyis cseréljem fel vagy csak vegyel el a ch-bol?

Ch:158g

Feherje:129g

Zsir: 35-40g



2021. ápr. 8. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
158 g CH nagyon kevés. Honnan szedted ezeket a makro adatokat?
2021. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
CH rettentő kevés, fehérje rettentő sok😳😳😳😳
2021. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Feherje 80g?

Ch 200korul?? Zsir az jo?

2021. ápr. 8. 22:40
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem ertem

En ugy tudom hogy ha egeszsegesen szeretnek zsirt vesziteni azaz fogyni akkor 2g feherjevel szamoljak hogy ne veszitsek izmot, alapvetoen 1ttkg kellene

Szenhidratot 1.5tel szamolva mert ugye azt csokkenteni kellene igy nem fogom 2-3g-al szamolni

A zsir meg 0.2-0.5ig szamolhatom kinek mi

Nekem igy jott ki kb 1500kaloriara..

Nem ertem tenyleg 😅 nagyon rosszul tudom?? Eletem egy hazugsag?😅😂

2021. ápr. 8. 23:02
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Semmi baj a makróiddal, ha egészséges ételekből viszed be őket és jól érzed így magad, nem éhezel állandóan.
2021. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha este dolgozok akkor more figyeljek?:)

Hogy osszam el ha reggel is ennem kell mikor felkelek es mielott elindulok. Es este is..

Aztan hazaerek ejszakabol delig alszok, es arra a napra se tudom elosztamo az 1500koriat mar

2021. ápr. 9. 07:56
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocsi egy par dolgot elirtam mert siettem

*mire, *elosztani, *kaloriat

2021. ápr. 9. 07:57
 8/16 anonim válasza:
+ engem is erdekelne ilyen munkarend mellett az egeszseges etkezes, en is igy dolgozom.
2021. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztosan nem egyszerű így. Én még nem dolgoztam több műszakban, de megpróbáltam utánaolvasni. Amit több helyen is javasoltak, az az volt, hogy az éjszakai műszak előtt még otthon legyen egy főétkezésed, és a munkába vigyél ennivalót, lehetőleg "könnyű" ételeket, hogy ha megéhezel, tudj valamit enni. Ha éhes vagy, amikor hazaérsz, egyél, aztán sötétíts be (meg van még pár praktika), és aludj egy jót.

Én valószínűleg úgy csinálnám ilyen helyzetben, hogy igyekeznék egészségesen táplálkozni (minél kevesebb finomított szénhidrát és feldolgozott étel, sok zöldség) és a szükséges fehérjét bevinni. Kalóriák tekintetében az lenne a jó, ha az egész hetet figyelnéd, és a napi átlag kb. rendben lenne. Nem baj, ha egyik nap kicsit kevesebbet, másik nap kicsit többet eszel, a munkádtól és étvágyadtól függően.

2021. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9.es valaszolo.

Nagyon koszonom, igazan hasznos tanacs 😊🤗

Igazad van, megprobalom ezt 😊

2021. ápr. 10. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!