Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le ha nem bírok?

Hogy fogyjak le ha nem bírok?

Figyelt kérdés
75ről fogytam 62-re a 160 cmhez és csak néha sportoltam meg kevesebbet ettem,éhezés és szenvedés nélkül fogytam, de ez a módszer nem működik tovább,nem fogyok tovább, csak már egy éve tartom a súlyom. Próbáltam betartani valami 1200 kalóriá ch csökkentett diétát, de ezekbe rendre belebukok. éhes vagyok és kivánom azt a kiflit. nem eszek semmiből sem sokat most sem, de amit megeszek azzal tartom a súlyom, ha nem eszem meg, akkor meg éhezek és szenvedek.
2021. ápr. 10. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Sportolj többet... napi egy óra sport egészséges is lenne, és lehet, hogy pont azt a kalória-mínuszt adná, amit étkezéssel nem tudsz elérni.
2021. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
160/62. Ez nem túlsúly. Nem biztos, hogy egészséges lesz a szervezeted számára ha tovább fogysz. Főleg így, hogy koplalsz is. 1200kcal iszonyatosan kevés, még a szervezeted alap működését is alig fedezi, ha erre még sportolsz mozogsz is rendszeresen valamit, akkor pláne. A tested éhezik és jelezni próbál, hogy ne csináld ezt így!
2021. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Miből akarsz fogyni, ha nincs túlsúlyod?! Inkább edd meg azt a kiflit és utána menj el sétálni!
2021. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Aki azt mondja, hogy 160 centihez tökéletes a 62 kiló, az látott már ilyen magas embert ennyi kilóval? Ha valaki nagyon izmos, akkor nézhet ki persze ezzel is jól, de amúgy ez a kombó bár az egészséges határon belül van, de még mindig nem az a hű de vékony, sőt. Én öt centivel magasabb vagyok és 65 kiló, de én határozottan a husi kategóriába sorolnám magam jelenleg.

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, egy hétig számolj kalóriát úgy, hogy azt eszed amit egyébként normálisan szoktál, aztán ebből egy átlagot számolj. Kijön mondjuk 2000 kalória, igazából ezzel meg is van a szintentartód beviteled, hiszen azt mondtad, hogy nem változik már a súlyod semmilyen irányba.

Ezt csökkentsd mondjuk 200-300 kcal-al, az még nem olyan drasztikus, hogy kopogjon a szemed, a maradék deficitet meg több sporttal tudod elérni, így a kajálásból sem kell ennyit visszavenni.

2021. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Az sem mindegy, hogy mennyi idős vagy. Egy fiatal lánynál ez tényleg lehet sok, míg egy 50-60 éves nőnél simán jó.
2021. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
38 vagyok, de azért 53-ra le kéne mennem, mert én mindig is 50-52 körül voltam, csak a két szülés után híztam fel meg a sok depire. Pici vagyok, nem áll jól nekem a 62 kg, van pocakom és a karom is vastag, a térdem körül is lóg a háj, van karhájam is ami lóg, szóval nem.De a diéta nem megy.most is megettem egy teljes vajas mézes kiflit, az önmagában több mint 300 kalória, ha nem több...
2021. ápr. 10. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Próbálgasd türelmesen, majd eljön az a nap amikor bekattan valami és sikerül, szerintem sokan vagyunk így vele, hogy az egész életünk egy nagy fogyókúra és odafigyelés, nincs mindig toppon az ember főleg nem 2 kisgyerek mellett akik szétcincálják az ember idegeit bármennyire is aranyosak.
2021. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!