Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő lesz kb lefogyni?

Mennyi idő lesz kb lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már elég régóta terveztek lefogyni/átalakulni, mivel nem va gyok megelégedve magammal:( 175cm vagyok 68-69kg. Egy nap 1200 kalóriát viszek be kb. Minden nap edzek egy. Cloe thing edzést csinálok. Elvileg sokaknak be vált, és ez a 2hetes programja. 60kg ra szeretnék lefogyni, persze ha lehetséges. Kb mennyi idő lenne? És növelnem vagy csökkentenem kéne az edzést vagy az étkezést? A válaszokat előre is köszönöm!



L


2021. ápr. 10. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A fogyás ajánlott maximális üteme a te esetedben 2 kiló havonta, innen ki tudod számolni, mennyi ideig tart majd a fogyás 60 kilóra. A napi 1200 kalória kiindulásnak jó, de ha esetleg túl gyors lesz a fogyás, emelned kell a mennyiségen. Ezt majd kb. 1 hónap múlva meglátod, de az első néhány nap jelentős súlyvesztését ne számítsd! Cloe Thing edzéseit nem ismerem. Ha megmozgatja az egész tested, akkor jó lesz.
2021. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
4-5 hónap
2021. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Több idő lesz lefogyni, mint az az idő amíg visszahízod amit leadtál, ha így koplalsz. 1200 kcal a tested alap funkcióinak működtetésére sem elég.
2021. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi a lapos has titka?! 7 tipp hogy elérd a célod | RubintRella

221 E megtekintés 1 évvel ezelőtt

Rella Rubint

2021. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nézd meg.
2021. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csak hasból, meg hát csak hasból nem lehetséges, ugyanis helyi zsírégtés nincsen:)szóval először nyilván az egész testemből fogynom kell
2021. ápr. 12. 11:40
 7/8 Laylah ***** válasza:
100%

Ha minden nap edzel, akkor 1500 kcal alá semmiképp nem kellene menned.

Egyébként ne a mérleget nézd, hanem a tükröt és a centiket. 68 kilósan is vannak vékony nők, ők azért ilyen súlyúak, mert sok izmuk van. Nézd:


[link]

2021. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

A probléma az, hogy eléggé összetett az emberi szervezet.

Ha jól tudom, akkor kell valamennyi idő míg elkezd átalakulni a test.

Étkezés ütemezésénél úgy tudom, hogy sokszor (napi 5 kb) keveset kell enned és lehetőleg a szervezet számára ideális ételeket (hülyeségeket nem akarok mondani, inkább nézz utána miket érdemes fogyasztani)

Mozgásnak cardio-t ajánlanék (én speciel kocogni szoktam), de a lényeg hogy legyen minimum 1 óra és érdemes célzott izom területeket megcélzó edzéseket is végezni.

Ha hülyeséget mondok, akkor javítsatok ki

2021. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!