Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van ez az ingadozás?

Mitől van ez az ingadozás?

Figyelt kérdés

Egymást követő reggeli mérlegelésnél 30-40 dekát is ingadozik a súlyom, miközben mindent ugyanúgy csinálok. Tudom, h számít mit ettünk, víz megkötés, stb. De pár napig direkt hajszálra pontosan ugyanazokat ettem, ugyanannyit ittam, ugyanakkor keltem- feküdtem. Még a székletem is ugyanannyi volt.:) Ilyenkor mi okozza a súly ingadozást? Gondolom nem az időjárás.

Pl: 90.5, 90.3, 90.8, 90.2, stb. Tényleg nem értem. Van olyan aki igen?



#Súly ingadozás
2021. ápr. 12. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem pont ugyanazt etted, mivel az élelmiszerekben azért van némi eltérés, vegytanilag nem ugyanaz az összetételük.

2.Mérted a székleted is? Egyébként a széklet az 1-2nappal azelőtti étkezések maradéka.

3.Pont ugyanannyit égettél? Nem tettél egy lépéssel se többet, nem regenerált semmiben sem többet-kevesebbet a tested, nem volt több kórokozó, a hormonjaid is ugyanolyan szinten voltak stb.?

4.Levegő páratartalma sem változott?

5.Mérlegre nanométernyi pontossággal ugyanúgy álltál, ugyanazzal a súlyelosztással?

6.Mérleget elmozdítottad?

7.Mekkora a mérleged hibahatára? Milyen az elemek töltöttsége, kémiai folyamatai?


Lényeg a lényeg, mivel élő szervezet vagy, s a világon semmi sem tűpontos, így napi egy kilós eltérés teljesen reális.

2021. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, a székletemet, vagy a levegő páratartalmát nem mértem meg grammra, de a többi az ugyanaz volt, mint az előző 4-5 napban. De értem a lényeget, köszönöm, ment a zöld!
2021. ápr. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!