Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek kilátszik a bordája az...

Akinek kilátszik a bordája az feltétlen vékony?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 15:42
 1/7 anonim válasza:
82%
Mivel el van deformálódva a bordám ezért ki áll, de nem azért mert sovány lennék, mindig is ilyen volt.
2021. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen, vannak, akik a combra híznak főleg.
2021. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, ahogy írták mások is, vannak akik combra, deréktájra előbb kezdenek hízni.
2021. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ki tudom domborítani a bordáimat, ha nagyon akarom, pedig min 10 kiló túlsúlyom van.
2021. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez azért függ a genetikától is. Nekem a felső testemről sokkal hamarabb lemegy a felesleg, mint az alsóról. 160 cm vagyok és ha a bordáim már szembetűnően kiállnak, a combjaim még akkor is szinte összeérnek. Emiatt sosem nevezném magam vékonynak.
2021. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Jelenleg 165 kg vagyok és 65 kg, egyáltalán nem vékony, bár már nem is kifejezetten kövér. Ha nem domborítom ki a bordáimat, csak egyenesen állok, akkor is bőven a bordák szintje alatt van a hasam. Igaz, csípőre, combra és fenékre hízom jobban, ott bújik még a sok plusz kiló :D
2021. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!