Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalória kereten belül lehet...

Kalória kereten belül lehet inni protein kakaót?

Figyelt kérdés

sziasztok, a kifejtett termék jelen esetben Alpro csokoládéízű szójaital hozzáadott kálciummal és vitaminokkal növényi fehérjében gazdag.


100mlben van

69kcal

1l -ben van 50gramm protein és 690kcal


makróba, és napi kalóriába belefér,

csak persze van benne 50gramm cukor is 1L ben


ha naponta eliszogatok egy ilyet az baj lehet a fogyókúra/diéta alatt?


persze belefér minden makróba és kalória keretbe is,

ennyi úgymond édeset és finomat iszok filmezéshez,ps hez, ha sétálgatok, magyarán ezt illesztem be a napi élvezeti dolgok mellé, ettől kibirható a diétám, van benne szerencsére sok növényi fehérje is,


egész nap egyépként párolt brokkolit eszek, pirított csirkemellel.

nem iszok meg minden nap 1L- t abból a termékből amit leírtam de lehetne rá példa, ált. a felét iszom meg.

A fogyásom fogja lassítani? esetleg gátolni?



2021. ápr. 15. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8%-ka cukor, 3%-ka fehérje, Mizó laktózmentes kakaónak csak 4,6%-ka cukor, míg 3,2%-ka fehérje, Parmalat csokis proteinitalának 4,8%-ka cukor, 6%-ka fehérje. Nem nevezném fehérjében gazdagnak, annyi van benne, mint a sima tejben. Ha nincs gondod a tejfehérjével, sima kakaóval is ugyanott tartasz.

Sokat ne igyál belőle, mert akkor a többi ételtől veszi el a helyet, abból tudsz kevesebbet enni, hogy kereten belül maradj. Egy pohár (2-3dl) még belefér szerintem naponta.


Szója a pajzsmirigy szempontjából lehet problémás.

2021. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!