Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pcos-em van.nemtudok fogyni...

Pcos-em van.nemtudok fogyni lenne valakinek valami tippe hasonló problémával?

Figyelt kérdés
1 hónapja diagnosztikálták nálam a pcost. Heti 4-5x sportolok capueria aerobikra mivel hallottam sokan fogytak vele, odafigyelek a helyes étkezésre mégsem fogyok nemtudom mit tegyek. Valaki aki hasonló problémával küzd?

2021. ápr. 15. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ketogén diéta DE NAGYON NAGYON olvass utána
2021. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%
Időszakos böjt (Intermittent fasting). Van róla info neten és van egy FB csoport is, ahol minden infót megtalálsz. IF Hungary vagy valami ilyesmi a csoport neve. Nekem más diéta nem igazán volt hatékony. Ennek is érdemes alaposan utána járni, mielőtt elkezded, de szerintem megéri.
2021. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb ember úgy gondolja, hogy odafigyel a helyes étkezésre, közben meg eléggé messze vannak tőle. Miket eszel?
2021. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Ketogén diéta ( ehhez kérd szakember segítségét), vagy egy lazább, ( szerintem) könnyebben betartható LCHF étrend 100g alatti ch bevitellel segíthet, ha gondod van a fogyással. Főleg akkor, ha pcos- hez még inzulinrezisztencia is társul. De egyébként is.

Másképp nekem sem ment a fogyás még régebben. (Én IR, PCOS, PMA mellett már fogyok, LCHF életmóddal, és semmilyen gyógyszert nem szedek)

2021. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem annak idejen a kromtabletta es a magas dozisu d-vitamin hozta meg az attorest, hirtelen hatekonyak lettek az edzeseim, nem voltam ehes, kevesbe kivantam az edesseget es elkezdtek olvadni a kilok. Ennek az olvadasnak aztan a gombolyodes vetett veget, a vegeredmeny egy ma mar 9 es (lassan) fel eves Csajszi 😍
2021. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!