Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 113gramm fehérjét és 1848...

113gramm fehérjét és 1848 kalóriát ettem ma, ez jó mennyiség a kockás hashoz és az izmosodáshoz? Emelett ma másfél órát edzettem. 17/L

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 90 kg vagy akkor nem, ha 60 akkor talán, ettől függetlenül a másfél óra edzés takarhat sok mindent...
2021. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

65kg vagyok

Intenzív edzéseket szoktam csinálni, 1-2 gyakorlat között 10mp szünetet tartok és az edzes felénél 5 perc szünetet szoktam tartani

2021. ápr. 15. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ebből nem tudtunk meg túl sokat, de azok az információk alapján jó, csak van még egy csomó dolog ami számít.


Illetve nőként jobb ha tisztában vagy vele, hogy igazán kockás hasat nem egészséges fenntartani, csak tónusosat/laposat. Ahhoz olyan alacsony testzsírszázalék kell, ami már a menstruáció kimaradásával, általános fáradtsággal párosul a nők 95%-ánál.


Ha érdekel a téma, Három Harmad videókat nézz szerintem, sokat lehet tanulni tőle :)

2021. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Ez az "intenzív edzés" ez milyen gyakorlatokat takar, csak mert nekem kicsit hihetetlen, hogy másfél órán át 10mp-es pihenőkkel ennyit edzen valaki (meg az 5p félidőben).


Egyébként igen, nőként sokkal nehezebb kockahasat huzamosabb ideig tartani, mellesleg nekem nem is tetszik ha egy lánynak kockahasa van. Az legyen az én bizniszem :D.

2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

"Ahhoz olyan alacsony testzsírszázalék kell, ami már a menstruáció kimaradásával, általános fáradtsággal párosul a nők 95%-ánál."


És a mell eltűnésével. Láttam pár ilyet, volt aki elfogadta, volt aki 18 évesen szaladt mellműtétre.

2021. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!