Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a franc van velem?

Mi a franc van velem?

Figyelt kérdés

Másfél hónap alatt lefogytam 124kgrol 118kgra, erre most néztem és megint 120 vagyok de hogy????

normalisan eszek napi 3szor, edzek mellé rendesen napi egy órát plussz sétálok is, k.rva nehezen de kizartam az etrendbol a cukros dolgokat, a kenyeret, a f.szom tudja miket, most mégis visszahizom???mirrt? Hogx? Esküszöm megfogom és levagom a felesleget egy kib.szott konyhakessel, mi a francert vagyok ekkora selejt???



190cm 124kgval kezdtem most vagyok 190cm 120kg ugy hogy 2 hete 117 voltam. Es ugynaugy tartok mindent, ertitek?? MINDENT!!! ES NEM! Es nem szedek se tomegnovelot se semmi marhaságot, magasabb fehérje tartalmú dolgokat javasoltak és azokat eszek mértékkel pl tojás, túró, magamnak sutok neha hust abbol se sokat, meg gyümölcsöket eszek. Mit bszok el??


2021. ápr. 16. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ferfi vagy no vagy? A noknel menzesz elott egy parr nappal es menzeszkor mutathat tobbet 1 max 2 kiloval a merleg. Nem tudom pontosan miert, de valami vizvisszatartas feleseg az oka. Nalam mindig igy van, utana ha elmult, a merleg is normalisan mutat ujra.


Ha ferfi vagy akkor nem tudom :(

2021. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Szamolod a kaloriakat?

Egyebkent annyira nem ertek a temahoz, de velem is volt ilyen, hogy a merleg tobbet mutatott, pedig nem csinaltam semmit maskepp. Erdemes lenne centiket is merni, nem csak a kilokat nezni, mert sokszor a merlegen nem latszik semmi, de centiben igen.

2021. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Férfi.


Ruha nélkül mérem mindig hogy pontos legyen. Szoktam számolni igen, egy nap 2900-3400 amit elégetek aktivitástól függően, és a limitem 1800 kcal nagyjából. 2ezer felé nem megyek.

2021. ápr. 16. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Na akkor megvan.

Tul keveset eszel, raktaroz a szervezet, lassul az anyagcsered.

Ehhez a magassaghoz es sulyhoz meg sport nelkul is kb 2400 kaloriara lenne szukseged, ez az alapanyagcsered (kb).

Most amit csinalsz, az kvazi ehezes. Persze egy ido utan sokat lehet fogyni ezzel, nyilvan, de a duplajat is fogod visszahizni, amint elkezded emelni a kaloriakat, mert nyilvan ez igy hosszutavon nem tarthato.

2021. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Amugy igen, az sem.hulyeseg, hogy centiket kell nezni, en pl elozo honaban egy grammot sem fogytam, de hasamrol, combomrol lement 2-2cm. Szedtem fel izmot is. Erdemes havonta centizni magad. En kaloriabazist hasznalom etkezeshez.
2021. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni! Ma mikor mértem szinte panikroham kerülgetett hogy Úristen megint vissza de miért de hogyan stb... Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 16. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván az elején nagy része víz, ami ingadozik, plusz lehet, hogy izmosodtál, ha edzel is.
2021. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Milyen 1800 kalória, te jó ég? Ennyivel én fogytam 164 centis, 64 kilós nőként.
2021. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindent méregetek és próbálom nem átlépni azt a 2ezres határt. Nagyon szeretnék fogyni és tudom mértékkel kell, de február első hetében valami belém ütött és úgy érzem muszáj és apró léptekkel nem tudom ezt elérni... Tudom hogy igen, dehát...
2021. ápr. 16. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát hallod, nagyon keveset eszel. Ez lehet probléma.

Én 175 cm, nő vagyok és 170 kilóról kezdtem, most 85 kilónál tartok és kalóriában 2500 körül jövök ki egy nap.

Egyél többet, ne éheztesd a szervezeted mert hozzá fog szokni a tested, és nem fog annyi energiát felhasználni.

2021. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!