Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne hízzak...

Mit csináljak hogy ne hízzak vissza jojó szerűen?

Figyelt kérdés

sziasztok sporttársak,

leadtam sikeresen 3hónap qlatt 8kg ot,

nem éheztem de a napi kalóriaszintem alacsony volt 1300kcal, mozogtam is mellé sokat,

össze vissza ettem, néha mekit néha sütit, ettem vegyesen mindent kalória kereten belül.

De legtöbbször diétás egészséges ételeket ettem.

Kifejezem ujra, "sose éheztem"

ettem sokszor salátat ami nagyon eltelített.

plusz időszakos bőjtölök még mostis , teljesen jobban érzem így magam, 16/8ban, szóval összesen 8órán át eszem csak.

De megíjesztett az egyik ismerősöm hogy elrontottam, visszafogom hízni, jojó effekt stb.


27éves vagyok 60kg ra fogytam le 164cm


nem eszek mai nap se többet 1300-1500 kcal nál. Nem azért mert nem akarok vagy mert fogyni akarok, hanem szimplán nem érzem szükségét hogy egyek, és nem is vagyok éhes.

Nem eszem mqgam se túl se semmi, hiszen a diétám és fogyókúrám alatt ezmiatt nem vontam meg magamtól semmit, se egy hamburgert, se egy süteményt, se qkár valami cukros üdìtőt, szóval ha mondhatom akkor úgy eszek mostis mint amikor fogyókúráztam,vagy diétáztam.


szerintetek vissza fogom hízni?

vagy tényleg jojó lesz ebből?

és se most se később nem akarok 1500 kcal felé menni evés szinten,

1. nem az evés az első dolog ami eszembe jut a nap folyamán

2. nem akarok visszahízni

3. egyszerűen ennyi táplálékkal is jól érzem magam

4. sőt jobban is érzem magam a nap végén hogy tudom hogy nem ettem egész nap 3000kcalt és egész nap a tv előtt ültem.


ennyi lenne :)



2021. ápr. 16. 19:15
 1/9 anonim válasza:
12%
Egyél délben meg délután keveset garantált fogyás
2021. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz jojo.Jó marha aki rád ijesztett....Ha nem eszel sok kalóriát és mozogsz akkor szinte lehetetlen.1-es a kérdező nem akar tovább fogyni írta.Többször kell keveset enni igaz
2021. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2- es, énis ezen agyaltam hogy hogy lehetne jojó effekt és híznám vissza a dupláját, ha szinte nemis eszek, aztán mondom megkérdezem a többséget itt,
2021. ápr. 16. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, úgy tűnik, hosszú távon is tartható életmódot alakítottál ki magadnak. Egyél (továbbra is) jó sok zöldséget, és elég fehérjét.
2021. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszel te csak 1300-1500 kalorianal nem tobbet es amit megkivansz szinten megeszed,akkor meg ugyan mitol lenne jojo?!1800 kaloriat is fogyaszthatsz ha jolesik hisz 2000 az alap szukseglete egy nonek naponta

#2

2021. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Ezért nem diétázgatni kell hanem életmódot váltani 🤦‍♀️
2021. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4-es igen szerintem is jól kialakítottam magamnak, eszek rengeteg zöldséget, leginkább brokkolit és karfiolt, ezek a kedvenceim, és amúgyse voltam reggelizős típus, és az 1500 kcal bőven elég nekem 1 napra, és ugyanúgy nem zárok ki ételeket se,

persze az 1500 az nem fix, néha van az 1800 is amikor például 30perc helyett 1 órát edzek, :)

de inkább kevesebbszer eszek többet, és így ehetek finomabbakat is,


#5-ös, énis úgy voltam vele hogy miért lenne jojó ebből?

de ő hajtotta hogy éheztettem a szervezetem, én hiába nem érzem hogy éhes vagyok akkoris kevés kalórián élek és mivel most elfogytam így már sok nekem az 1300 1500 kcal és visszafogom hízni bőven amit lefogytam,

aztán mondom hogy majd megkérdezek másokat és meglátjuk kinek lesz igaza.


#6-os én úgymond a kalória számolással és a bőjttel alakítottam ki magamnak egy élvezhető életstílust, persze a kalória keret nem az elsődleges, azt a kalóriát megpróbálom értékes tápanyagokból bevinni, de attól semmit se vonok el magamtól

2021. ápr. 16. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Jol csinalod,nyugi!Az isnerosod teved

#5

2021. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne egyél zsírosat,cukrosat,és aminek magas a koleszterin tartalma....
2021. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!