Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit csináljak...

Ilyen helyzetben mit csináljak ? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Na szóval , az van , hogy kicsit régebben közöltem a szüleimmel , hogy egészségesebb ételeket szeretnék enni ( gyümölcs , zöldség , stb. ) viszont ők ezt fogyókúrának értelmezték , szóval megmondtam nekik , hogy nem az . Nos egy ideig nem volt semmi , viszont ma egész keveset ettem ( de tele vagyok ) és az anyukám már megint elkezdte , hogy hogyha fogyókúrázok akkor agyon csap és folyton rám erőlteti a kaját , viszont már nem bírok többet enni , szóval nem értem mi baja . Most így mit mondjak , hogy megértsék , hogy nem fogyókúrázom ? De amúgy sem értem , miért van az , hogy mindig mindenki csak azt mondja , hogy edd meg az összes ételt , meg tömd tele magad , szerintem azért sokan örülnének ha a gyerekük kevesebbet enne . Meg oké , hogy a fogyókúra nem egészséges hosszú távon vagy ha túlzásba viszik , de azért szerintem abba hagyhatnák , mert lassan már kihányom az ételt ha ennyire belém tömik . Szóval ja ...
2021. ápr. 19. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj velük. Mondd meg nekik ugyan ezt mint itt, pl anya, apa mostantól egészségesebben szeretnék enni, odafigyelni a testemre, ezt légyszíves értsétek meg. De tényleg ne koplalj és ne hagyj ki étkezéseket, hogy vékonynak érezd magad. Olvass utána a neten, egy csomó cikk van az egészséges táplálkozással kapcsolatban
2021. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mennyi a "kevesebb" mennyiség.


Mert ha pl. egy kistányér zöldséget meg negyed szelet húst eszel ebédre, az rettentő kevés. :)

2021. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!