Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni ha keveset...

Lehet úgy fogyni ha keveset mozgok, de keveset is eszek?

Figyelt kérdés
Igazából itthon nem nagyon bírok úgy edzeni, az egyetlen konditerem ami volt a faluba azt se lehet már használni. Heti 3-szor foci edzésre járok ami kb 2-3 óra. Ennyi kB az összes mozgásom. Ha ez mellett oda figyelek az étrendemre akkor le bírok fogyni? Elég ennyi mozgás? 185cm vagyok, 118kg, 19 éves.

2021. ápr. 20. 17:52
 1/10 anonim válasza:
92%
Szerintem igen
2021. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%
igen.... ugy is lehet
2021. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
Persze. Én úgy fogytam le az elmúlt egy évben, hogy semmit nem mozogtam, maximum a boltba mentem el. Kevesebbet ettem, egészségesebben. Annyit tanácsolok, hogy ne akard túl gyorsan, hanem szép fokozatosan.
2021. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt ettem ma: reggelire teljes kiőrlésű müzli, tízóraira banán, ebédre egy adag spagetti(durum tésztából), uzsonnára müzli szelet, vacsorára müzli. Meg ezen kívül 2 alma. És 6 után már semmit nem eszek. Szerintetek sok? Vagy bele fér ha fogyni akarok?
2021. ápr. 20. 18:48
 5/10 anonim válasza:
100%
Az uzsonnára meg vacsorára az a müzli szerintem sok, reggelire is azt etted. Meg az a két alma sem az igazi estére a sok fruktóz miatt, én inkább fehérjét ennék vacsira, pl. párolt vagy nyers zöldséggel. Egy kis csirkemellfilé, vagy ha nem eszel húst, főtt quinoa, amiben sok fehérje van, zöldséggel.
2021. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én most lassan 3 hete nem mozgok, mert covidos voltam április elején. Lassan szeretném fokozatosan újrakezdeni. A táplálkozásra a korábbinál sokkal jobban figyelek, így sport nélkül is tudtam fogyni, csak csökkentenem kellett a kalóriát meg kicsit alakítani a makrókon.
2021. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a makro kinai, mit alitottal rajta?
2021. ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hát. Kórházban 3 hétig feküdtem, szinte semmit nem ettem -8 kiló. Sokat fájnak a lábaim, futni nem tudok, menni is alig, nem sokat eszek, fogyok. Hadd kérdezzem már meg, h 118 kilósan hogy tudsz focizni?
2021. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: makro: szénhidrát, fehérje, zsír. Nyilván kevesebb mozgás mellett csökkentettem a szénhidrát mennyiségét, hiszen nincs szükségem annyi energiára ha nem edzem. Növeltem a fehérjét, hogy ne épüljenek le teljesen az izmok.
2021. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha kalóriadeficitben vagy, akkor igen
2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!