Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról mennyi idő alatt lehet...

Hasról mennyi idő alatt lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Hasamon és a csípőmön van leginkább háj. Egyelőre csak a biciklizés megy,de szeretnék futni.


Nektek mennyi idő volt míg fogytatok? Miket sportoltatok?


150 centi/ 27L.

70 kiló



2021. ápr. 24. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
150 centisen 70kg?
2021. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ennyi vagyok
2021. ápr. 24. 09:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi zsírégetés, genetikától függ a test hova és mennyi zsírt raktároz el, mindenhonnan fogsz fogyni csak más ütemben.


Másrészt az étkezés a nagyobbik része a dolognak, ha az nincs rendbe rakva akkor a biciklizés önmagában semmit nem ér. Havi 2kg az elején akár 3 is normális ütemnek mondható. Ha tartós eredményt szeretnél akkor ne 4 hónap alatt - 30 és hasonló célokat állíts fel magadnak.

2021. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkati dolog, ki honnan, milyen ütemben fogy. Nekem pl a has/derék részről indult meg kb azonnal lefelé a felesleg , majd a csípőmről, combjaimról, és utoljára mellről- innen megy a legnehezebben. És eddig úgy tűnik, hogy homokóra alkatom van. Bár még jó 10 cm fogyás kell mindenhonnan:)
2021. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok 🙈nekem először legalábbis mellről ment le 🤣12kg mínusznál már mondjuk kisebb farmer is elég,szóval annyinál ment már derék-hasról is,de először a D kosaram köszönt el 😅
2021. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Leginkább az étkezésen múlik. A fogyás ajánlott maximális üteme a testsúly kb. 3 százaléka havonta, ami a te esetedben 2 kg. Ismétlem: havonta. Keress 1200 kalóriás étrendeket, aztán, ha nem a kívánt mértékben fogysz, finomíts rajta! A sport hasznos, de önmagában valószínűleg kevés lesz.
2021. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretni kéne, hanem csinálni. És nem ekkorán észbe kapni...
2021. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Már vártam az ócsárolást. Mint mondtam a hasam hájas. A többi részem inkább vastag izmos mivel régebben versenyekre jártam futni.


Szóval nincs viziló alkatom de a hasam az igen zavar.


Egyébként remélem a te önbizalmadhoz tettem egy kis pluszt h ide beszólhattál


Legyen további kellemes napod

2021. ápr. 24. 11:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

" és nem ekkorán észbe kapni"


7. Halál felesleges, szükségtelen és ostoba dolog utólag okoskodni, meg oltogatni valakit azért ami a múltban történt és nem tud utólag visszamenni abba az időszakba amikor x felesleges kilót szedett fel, hogy változtasson ezen.


Bőven elég, hogy most eldöntötte, hogy tesz önmagáért. Ez az egyik legfontosabb lépés.

2021. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy 55 kilósan is volt pocakom, igen nem ekkora mint most.


Inkább úgy mondanám, hogy mivel 2 éve x okokból elhagytam a sportot megnyúlt a hasizmom nem feszesek már az izmaim. Kerek seggem is csak lapos lett.


Ugyanúgy nem zabálok, nem tudom miért kell azt gondolni h aki kövér az szalonnát eszik meg a mekis kaját.


Hiába eszek x kalóriát amit kiír nekem az app. Mozognom kell, mert ha nem mozgok akkor ehetek én salátát salátával akkor se megy le 1 gramm se.


Igen ahogy írtátok alkati dolog.


Mivel ugyanabból az x okból mindig nem tudok futni így marad a bicikli. Még mindig jobb sport mint a szájkarate a gyk-n.


Tegnap elmentem futni össz vissz 2 perc ment. Max 15 percet voltam így kint h 2 perc futás egy perc séta.


Tudom lókuki de nekem már ez is haladás mivel 2 hónapja gyalogolni se tudtam 2 percet se

2021. ápr. 24. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!