Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég mozgás lehet a séta a...

Elég mozgás lehet a séta a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Ha táplálkozás terén a minőségre és a mennyiségre is odafigyelek.


Elég lehet csak a séta? Mennyit kéne naponta? 1-másfél óra? Vagy több?


175cm/70kg nő


2021. ápr. 26. 19:09
 1/4 anonim válasza:
50%
Olyan séta kéne, ami felpörgeti a pulzusod. Pl egy jó kis kirándulás egy hegyen. Szerintem ha hetente 1-3 alkalommal mész 2 órát, az tök jó. De a legfontosabb ugye a táplálkozás
2021. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Jobb mint a semmi, de a fogyáshoz úgyis csak kalóriadeficit kell. Viszont az egészség megőrzéséhez ajánlatos inkább ritkábban, de intenzív mozgást végezni vagy kombinálni a kettőt.
2021. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen jó, bár az intenzitással érdemes fejlődni, és idővel az izmaidat is fejleszteni. Nem beleszólni akarok, csak egy ártatlan kérdés: hova akarsz fogyni? Teljesen egészséges normál súlyod van. Én pont ilyen magas vagyok és már ezzel is boldog lennék, bár az álom inkább 65 de az se tragédia ha addig nem megy le a súlyom.:)
2021. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Sétához hamar hozzászoksz, s akkor alig fog vele kalóriát égetni a szervezeted.
2021. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!