Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Változtatnom kell az edzésterv...

Változtatnom kell az edzésterven, vagy maradhat?

Figyelt kérdés

Üdv.

Több, mint 5 hónapja kezdtem el életmódot váltani. -25kg lement eddig, már csak 5kg-ot szeretnék fogyni.

Mikor elkezdtem nem volt iskola, illetve kollégium sem, emiatt kényelmesen bele tudtam kezdeni.

Jövőhét hétfőtől újra iskola, illetve kollégium.

Jelenleg heti 5x edzek másfél órát ilyen felosztásokban:

Hétfő - Mell/kar

Kedd - Láb/has

Szerda - Mell-kar

Csütörtök - Hát/váll

Péntek - Láb/has

Szombat - Pihenőnap

Vasárnap - Pihenőnap

Szeretném megtartani a heti 5 edzést, viszont arra gondoltam, hogy hétköznap veszek ki 2 pihenőnapot, nem pedig hétvégén. Tehát így nézne ki jövőhét hétfőtől az egész:

Hétfő - Pihenőnap

Kedd - Mell/kar

Szerda - Láb-has

Csütörtök - Pihenőnap

Péntek - Mell/kar

Szombat - Hát/váll

Vasárnap - Láb/has

Maradhat ez a felállás, vagy ez teljesen rossz lenne és cseréljek meg valamit? Teljes edzéstervet nem tervezek cserélni.(mármint a gyakorlatokra értve, hisz eddig 5 hónapja ugyan azt használom és hatásos)


U.i.: Ezek mellett még minden nap járni fogok focizni, szóval a kardióval sem lesz baj.



2021. máj. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj, hogy más a sorrend? A végeredmény számít úgy is.

Én februárban költöztem vissza a koliba (egyetemista vagyok, szakmai gyakorlat miatt), és ugyanígy csináltam. Hét közben van a két pihenőm, és így megvariáltam a napokat, de amúgy maradt ugyanaz. És ugyanúgy fejlődtem tovább, szerintem nyugodtan csináld így.

2021. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb is hogy a két pihenőnap nem egymas mellett van. Amúgy gratulálok!
2021. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jobb így, több időd lesz esetleg többet tanulni, vagy akármi mást hétköznapokon
2021. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. máj. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!