Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetseges 2 honap alatt 15...

Lehetseges 2 honap alatt 15 kilot fogyni?

Figyelt kérdés

Ma kezdenem el...

Ugy gondoltam hogy naponta zsiregrto torna gyakorlatokat tsrtok 1h hosszasakat illetve este nem eszek mar kb delutan 4 utan semmit..

Sikerulhet igy?

Van rajtam bkven felesleg 20 kilo is.. sajnos, de most nagyon elszant vagyok


2021. máj. 3. 07:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Hát biztos ne úgy csináld hogy 4 óra után nem eszel.Inkább 6kor vacsizz valami könnyed kaját.

Nem tudjuk hány kiló vagy és hány cm és a napi energiaszükségletedet sem tudjuk.

NE KOPLALJ MERT TÖBB FOG VISSZAJÖNNI.

EGYÉL normálisan.

Egyél többször keveset.

Nem tudom de ha csak 20 kg felesleged van akkor a 15 kg nem annyira reális de ezt mint már írtam sok mindentől függ.

2021. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Az elején be fog indulni nagyon, 2-3 kiló egy hét alatt simán le fog menni a víz miatt. De utána heti 0.5, max heti 1 kiló fog lemenni.
2021. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon. Vagy ha mégis sikerül, akkor 30 kg fog visszajönni, amint egy kicsit lazítasz. Heti 1 kg-nál több fogyást ne tűzz ki célul! Az a 20 kg felesleg se 2 hónap alatt jött rád. Légy türelmes! Nem csak fogyni kell, de utána meg is kell őrizni az eredményt!
2021. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :) 154 cm magas vagyok es most 72 kilo vagyok... nem vagyok kover alkat... es sztem ez a plusz 15 kg, 20 kg sulyfelesleg szerintem viszonylag hamar leadhato 2 honap vagy mx 3 honap alstt... de talan eleg lenne 10 kilot is fogynom... mivel rajtam 5 kilo is nagyon latszik... mivel kicsi vagyok 154 cm...

Szerintetek?

2021. máj. 3. 09:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"zsiregrto torna gyakorlatok"

Ilyen nem létezik.


Nyugodtan lehet vacsorázni is. Arról hogy mit eszel, semmit nem írtál pedig az a fontos, nem az, hogy mikor. Nyilván nem kell este befalni a hűtőt, de a mikor kérdést nagyon durván túlreagálja mindenki.

2021. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Eddig ettem MINDENT, kolbaszt, sonkat, feher kenyeret... a leghizlalobb kajakig es nem mozogtam...

Mostantol azaz matol tojasokat estem, kevesebb kenyeret, pl bem szeretnek minden nap enni kenyeret... ha eszek is mindenbol akkor keveset.. vagy nem tudom :)) pribalok tobb zoldseget enni, almakat..

Mit javasoltok?

De szerintetek 2 honap alatt sijerult 15 kilot fogynom ? Ugy b nem vagyok kover alkalt, tenyleg sulyfelesleg ez a 15 kilo... :(

2021. máj. 3. 10:34
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem! Ez a mese része, hogy neked ez könnyedén menne, mert akkor nem lenne rajtad 20 kg felesleg. Az, hogy ennyit fogyj azzal gyakorlatilag mától 2 hónapig nem ehetsz egy falatot sem, ami hiánybetegségekhez, hormonproblémákhoz, és garantált visszahízáshoz vezet. 5-8kg-ot ha fogysz, akkor már nagyon kitartó és eredményes lehetsz.
2021. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
2 hónap alatt elég necces a 15 kg. De ez baj? Hová sietsz? Felszedni sem 2 hónap volt ennyi felesleget, leadni miért kell ilyen gyorsan. Alapvetően az a lényeg, hogy sok zöldséget, gyümölcsöt (nem, nem hízlalnak, hiába gyümölcscukor), hüvelyest, tk gabonát egyél, ne hús alapú legyen az étrend, csak kiegészítő. Kerüld/zárd ki a fehérlisztet, hozzáadott cukrot, olajat és a feldolgozott ételeket. Ez és a mozgás a legjobb recept a fogyásra és az egészséges életmódra.
2021. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló alkatról indultam, fél év volt a 15 kg. Úgy, hogy nem éheztem és heti 5x1 órát mozogtam. Normális kalóriadeficit a lényeg, nem az, hogy ne egyél kenyeret.
2021. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok Nem tudom miért pontoztatok le. 15kg fogyás az napi 1700kcal deficit, én csak kimondtam, amit kerülgettek, és le is írtam, hogy miért ne csinálja.
2021. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!