Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pcos mellett nemtudok fogyni....

Pcos mellett nemtudok fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam 1 hetes endokrin kórházi kivizsgáláson pcos miatt. Ott adtak étrendet azt követtem de nagyon keveset fogyok. 3 hónap alatt 3 kilot fogytam ami nagyon kevés 1 hónap alatt 1 kilo. Megvan a mozgás 1 héten 3x 4x capueira aerobikra tornázok. Hétfőn kell mennem újjabb vérvételre az endokrik orvoshoz. Gondoltam elmondom neki a panaszom hátha ad új étrendet. Nektek mi vált be?

2021. máj. 6. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Es irtak fel gyogyszert neked? Milyet?
2021. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pcos van,nem szedek rá gyógyszert. Kalóriaszámolás,mellette alacsony szénhidrátbevitel és mozgás. 10 kilót fogytam és utána teherbe is estem. Most ismét tartom ugyanezt a diétát plusz heti 5x60perv elipszis tréneren
2021. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Párom is p is beteg. 130 kg voltmikor megsmertem. Most 65kg. Lehetetlen nincs. Kalóriaszámolás, semmi de tényleg semmi cukros dolog, és mozgás.
2021. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmilyen gyógyszert. Szigorúan követtem a felírt diétát semmi cukros dolgot nem ettem,sok mozgás sok folyadék, kalóriaszámlálás és alig láttam eredményt :(
2021. máj. 6. 10:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel,pcos-val nehezen indul meg a fogyás. Először nekem is lassan ment,volt,hogy nem is ment le semmi,de nemszabad feladni.
2021. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
30%
Paleo étrend.
2021. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%
Milyen étrendet kaptál? Milyen a makrók eloszlása? Hány kalória/nap?
2021. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem írták fel hogy mennyi kalóriát ehetek. Csak fel írták hogy milyen dolgokat fogyaszthatok és milyeneket nem. És egy minta étrendet mellé. Edzési tanácsokat kaptam hogy gyors mozgásban lévő edzéseket végezzek.
2021. máj. 6. 11:40
 9/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt diagnosztizálták nálam a pcost, nagyon egészségtelenül éltem és nem is mozogtam. Egy teljes életmódváltást csináltam, többet kellett volna fogynom :(
2021. máj. 6. 11:43
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne keseredj el, néha lassan indul meg a fogyás. Beszélj dietetikussal, ő tud állítani kalóriát meg mindent. Inzulinrezisztencia nincs? Az is akadályozza a fogyás.
2021. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!