Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a zsírégető...

Mi a véleményetek a zsírégető porokról?

Figyelt kérdés
Kinek mennyire vált be és melyik. Mennyire vannak benne nagyon nem természetes összetevők, stb...

2021. máj. 6. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon régen, amikor még bedőltem én is, hogy létezik olyan, hogy "zsírégető por", akkor én is vettem ilyen dolgokat. A túlzott bélmozgáson kívül semmi mást nem tapasztaltam (természetesen).
2021. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nagy rakás sza...becsapás mindegyik.

Az étvágycsökkentő tablettákat már nem engedélyezik itthon sok éve, ezt dr. Pados Gyula a kórházi körülmények között való fogyasztás nagymestere nyilatkozta évekkel ezelőtt és még azt is, hogy aki viszafogja az evést, az egész egyszerűen éhes, nem lehet megúszni.

2021. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, jó akkor nem csak nekem ilyen a véleményem. Én még nem próbáltam, azt azért kérdem hátha valakinek bejött
2021. máj. 6. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
sz@rt sem érnek
2021. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!