Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meforal vélemények?

Meforal vélemények?

Figyelt kérdés
A héten kezdtem el a diétát, meforal szedését, és a mozgást. IR+PCOS-em van. Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen gyorsan sikerült fogyni. Valamint egyéb észrevételekre, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok a gyógyszer hatását illetőleg.

2021. máj. 7. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

IR, PCOS, pm alulműködésem van, fél évig csináltam az ex orvosom által ajánlott 1400-1500 kcal-os, 160grammos szénhidrát diétát, mellette meforal 1000- ret kellett szednem. Eleinte napi 1, később 2. Fogyás nem történt, kóros elhízás ellenére sem, a gyógyszertől állandóan hasmenésem volt, és sokszor hányingerem is, nem múltak el a mellékhatások. A munkámban és a magánéletemben is problémát okozott a sok rosszullét. A diéta sem volt megfelelő számomra semmilyen szempontból, így feladtam, a gyógyszert pedig abbahagytam, és jobban lettem.

Nekem ezek a tapasztalataim.

Azóta már teljesen más életmódot folytatok ,( több mint 2 éve), olyan diétát ami nekem jó, és nem szedek semmilyen gyógyszert. A fogyás jól megy, a feleslegem nagyobb részétől már megszabadultam, nincs sok hátra az álomsúlyig. Az életminőségem sokkal jobb lett, és a labor+ egyéb vizsgálati eredményeim is. Ennél maradok. Szerintem mindenkinek meg kell találni a saját útját. Az a legjobb.

2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen diétát csinálsz most?
2021. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!