Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami hasznos fogyási tanács??

Valami hasznos fogyási tanács??

Figyelt kérdés

Nincs nagy hasam, de nem is lapos.. Tudom, hogy mindjárt nyár de örülnék ha egy kicsit laposabb lenne a hasam. A terveim: egy héten kétszer fél óra futás este hét óra után pedig már nem eszem,csinálok hasizom gyakorlatokat. Egyenlőre ennyire gondoltam ja meghogy több vizet iszom.

Szerintetek sikerülhet? Vagy valami más ötlet? Nektek mi vált be?



2021. máj. 8. 22:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
Heti kétszer fél óra futás pont semmit nem ér.
2021. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem az utolsó pillanatban kell elkezdeni a kampányszerű fogyást, mikor már kezd meleg lenni és hirtelen beugrik, hogy itt a nyár. Az este hét után nem evés hülyeség, hacsak nem alszol már 9-kor. Ha fél éve kezdesz el egy normális ütemű életmódváltást, annak mostanra lenne már eredménye, de májusról júniusra gyorsan, főleg egészségesen lefogyni nem fog menni. Az előző kérdésedben a "nem eszek majd annyi édességet" nagyon jól mutatja, mennyire nem vagy motivált az egészben, csak próbálsz gyorsan szépíteni a karantén meg téli időszak alatt felugrott kilókon.
2021. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Kalória deficit + edzés
2021. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A zsír a kalóriadeficittől tűnik el (ami nem akart jelenti, hogy este 6-7 után nem eszel), a hasizom gyakorlatoktól pedig nem lesz lapos, izmos hasad. Vagyis izmosabb lesz, de ha ugyanúgy zsír takarja, semmi nem fog belőle látszani.
2021. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Imádom az ilyen " hogyan fogyjak le gyorsan" típusú kérdéseket. Hónapokig ment a punnyadás, zabálás, de jövő héten jó idő lesz, gyorsan le kéne fogyni 3 nap alatt. Hát ez nem így működik.
2021. máj. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Ne hallgass a negatív válaszolókra, mert alapvetően tök jó, amit kitaláltál.

Én most adtam le 15 kilót heti kb. háromszori, félórás-negyvenperces (lassú!) futással, plusz sok gyaloglással (tömegközlekedés helyett gyors sétálással), hasizmozással, valamint a hozzáadott cukrok és a szénhidrátok nagy részének elhagyásával. Tehát nem iszom cukros üdítőket, nem eszem cukros édességeket, és nem fogyasztok sütiket, péksüteményt, pékárukat. Főleg csirkehúst eszem, salátát, tejtermékeket, egy csomó tejeskávét (édesítővel), és cukorpótlóval készült csokit, cukorpótlós édességeket is. Nem számolom a kalóriákat. Nagyon szép izmos lett a hasam, és ez látszik is így a zsírréteg nélkül.

Az evés időpontja szerintem tökmindegy, sőt, én kizárólag este hét után szoktam enni.

Az nem biztos, hogy a nyaralásra már lefogysz, de szerintem ne is siettesd, úgyis megtörténik a lefogyás, ha a fentieket betartod.

Írj nyugodtan, ha van kérdésed.

2021. máj. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

Fél óra után indul be a zsírégetés. A fogyás 70%-ban még mindig az étkezésen múlik. Hiába nem eszel este 7 után, ha előtte össze-vissza eszel mindent mértéktelenül.

Egyél jóval kevesebbet, de minőségibb kajákat.

A futás meg legyen minimum 45perc.

2021. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Most olvasok Power of habit c. könyvet, elméletileg 10x könnyebben fogytak le azok az emberek, akik étkezési naplót vezettek, mert tudatosságot, nagyobb gondosságot adott.
2021. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De emberek először is nem eszem össze vissza nem is ettem össze vissza. Másodszor nem híztam a karantén alatt, sőt amikor volt az első karantén tavaly egy kicsit fogytam is... Csak még mindig nem vagyok megelégedve a hasammal. Persze mindjárt itt a nyár én ezzel tisztában is vagyok, de most lett jó idő ahoz, hogy úgy eltudjak járni futni. Csak kíváncsi voltam, hogy nektek van e tapasztalatotok, esetleg nektek hogyan sikerült lefogyni.

(kb. 5 kilót szeretnék leadni(és akkor már laposabb lenne a hasam))

2021. máj. 10. 15:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva, de nekem egyetlen dolog vált be: alacsony (de minőségi zsír, tehát olajos magvak), és magas rost+szénhidrát bevitel. Ezzel nem voltam éhes, és könnyedén tudtam tartani a kitűzött napi kalóriát. Emellett minden nap mozogtam valamit, amihez épp kedvem volt.
2021. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!