Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kezdtem el fogyni?

Miért kezdtem el fogyni?

Figyelt kérdés
Az útóbbi időszakban azt vettem észre, hogy fogyni kezdtem.Kilátszik a bordám, csontosabb a fenekem nem értem miért.Nem fogyóztam, nem is keveset edtem, mozogni mozogtam de azt se vittemvtúlzásba.Tükörben is látom a változást.Előtte is viszonylag vékony voltam de most még jobban. Hogy lehet?
2021. máj. 9. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Menj orvoshoz, mert az ilyen fogyás komoly bajt is jelezhet.
2021. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Cukorbetegség?

De biztos nem eszel kevesebbet? Erről kérdezd meg a környezetedet is.

2021. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Talán valamilyen ételintolarenciád van, nekem is úgy kezdődött a gluténérzékenységem, hogy nagyon lefogytam.
2021. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy kedves ismerősöm rákos volt, ez volt az egyetlen jele, ami miatt dokihoz ment, de már késő volt, fél év után elment. :/
2021. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
10%
áá..azért nem kell beijedni.. én másfél hónap alatt 17 kilót fogytam ugy, hogy semmi nem változott a kajálásomban, sőt, kétnaponta egy kis doboz bonbnont bezabáltam.A háziorvos is be volt ijedve azt hitte rákos vagyok, csináltak mindenféle tumormarker vizsgálatot (is) ..és SEMMI !! Halvány gőzük se volt, hogy miért fogytam..
2021. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ha 17 kilót fogytál 1,5 hónap alatt és előtte nem volt rajtad több, mint 60 kiló túlsúly, akkor azt igen is komolyan kell venni.
2021. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6- 80 kg voltam. csináltak kivizsgálást, semmit nem találtak. 63 kilónál megállt a fogyás, nem történt semmi, jól vagyok. Csak azért fura, mert amikor AKARTAM fogyni, akkor nekem nagyon nehezen ment.Itt meg nem akartam, nem is tettem érte - sőt!!- és mégis fogytam.
2021. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 pajzsmirigyedet is nézték?
2021. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-azzal régóta baj van, alulműködik, gyógyszert szedek rá.
2021. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!