Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 het alatt mennyi az egeszsef...

6 het alatt mennyi az egeszsefes fogyas amit lelehet adni?

Figyelt kérdés

Segitsetek mar, hogyan kezdjek hozza?

Sajnos mar ket hete elhataroztam, hogy akkor elkezdem, de sajnos nem sikerult... hamar elfaradok amikor tornazni kezdek.. es megehezem... :(

157cm vagyok es 75 kilo...

20 kilot szeretnek fogyni... nem 6 het alatt, de sokat segitene ha 6 het alatt fogynek kb 8 vagy 9 kilot..

Szerintetek?


2021. máj. 10. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szinte biztosan nem... ha mondjuk 120 kiló lennél, akkor azt mondanám, hogy igen. De ekkora súlyból 6 hét alatt 3, de max. 5 kg.
2021. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha a magassághoz viszonyítva nézzük, akkor rajtad van kb. (számok alapján) 28 kg túlsúly. Rajtam a kezdetekben volt (magasság-110 alapon) 51 kg túlsúly. (112 kg 171 centihez) Én az első hónapban 8 kg-t fogytam. Ebből 4 kg az első héten jött le, ebből gondolom, hogy az víz volt, a maradék 4 kg pedig a maradék 3 hétben. Ez volt az első hónapom. Említem, kb. 50 kg túlsúllyal. De azóta heti 1 kg a max, amit lemegyek, szóval nálam is beállt végül. Szóval én 8 kg-t tudtam fogyni 1 hónap alatt nagyon nagy túlsúllyal. Szerintem nálad 6 hét alatt a 3-4 tök reális lehet, de szerintem ne siesd el. Mennyit eszel, milyen ételeket? Az első az legyen, hogy kialakítasz egy megfelelő étrendet, ne éheztesd magad. Meg írtad, hogy gyorsan megéhezel. Ajánlom a napi 5-6x való étkezést.
2021. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
5-6 kg maximum a reális, 8-9 kevésbé. És akkor mi van? Ha csak 8 hét alatt lesz meg, akkor elkeseredsz és feladod? Már ez is meg fog látszani és jobban fogod érezni magad, nagyobb eredményekhez nagyobb idő kell, ez van.
2021. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ne tűzz ki magadnak elérhetetlen célokat, mert akkor feladod. 6 hét alatt max. 3-4 kiló az ideális fogyás.

Egyébként a plusz súlyfelesleget sem 6 hét alatt szedted magadra...

2021. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Heti 1 kiló max, de inkább fél.


A torna az nekem is nagyon motiváció gyilkos volt. Próbálj másféle kardiót. Pl úszás (úgy is most jön a "nagy nyitás), vagy bicikli, yoga stb.


Elsőre még 20 percig is nehéz ugra bugrálni. Ne akarj rögtön mindent tudni. Figyelj az étkezésre, a mozgasban meg kis lépésekkel haladj. Amikor én elkezdtem futni első nap másfél perc után kidőltem. Két hónap volt 20 perc folyamatos futásig (lihegés nélkül) eljutni

2021. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Max 3 kg egészséges. Extrém nagy súlyból lehet kicsit több is, de az csak víz.
2021. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne ezt a magasság-110- et kövesd, hanem a váll- derék arány.

Férfiaknal :Adonisz- index (1,618), nőknél Vénusz-index (ezt a számot pontosan nem tudom)

2021. máj. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó, hogy egészséges étrend és mozgás mellett ki mennyit fogy. A nagy könyvben a heti 0,5 kg van megírva, de én példaul ennél gyorsabban fogyok és a kilók is gyorsabban jönnek fel, ha eleresztem magam. Hogy Nálad hogy működik, azt nem tudjuk.

Mindenesetre ez egy hosszútávú befektetés, ne fogyókúrában gondolkozz, hanem életmódváltásban.

Hagyd el a cukros, fehér lisztes, feldolgozott ételeket. Egyél minőségi szénhidrátokat, gyümölcsöket, sok zöldséget, fehér húsokat, halakat. Számold ki mennyi kalóriára van szükséged a fogyáshoz.

Keress olyan mozgásformát, amit élvezel. Ez valószínűleg nem a torna lesz. Túrázz, ússz, biciklizz, menj el tollasozni a barátaiddal, vagy röplabdázni, kosarazni..stb. Ha lement pár kg. próbáld ki a futást, én nagyon megszerettem. A lényeg, hogy ne egy kötelező szenvedés legyen a mozgás, hanem valami amitől kikapcsolsz és amiben jól érzed magad, így nem is fogod feladni 2 hét után.

Hajrá!

2021. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!