Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Turbó diéta csak úgy működik,...

Turbó diéta csak úgy működik, ha csak ezt iszom, vagy elég lehet az, hogy napi 1 étkezést váltok ki vele?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Turbó diétával fogsz fogyni, ha csak is azt iszol napi 4x és 5. Étkezés ék egy 2-3 dcl üres levest. Napi egyel nem. De én lebeszélnélek. Inkább szedj multivitamint, és mellé étkezz egészségesen cukor, lisztes dolgok, mellőzésével.
2021. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Úgy van ahogy 1-es mondja és mozogni kell és nem a kanapén várni a csodát-nem rád gondolok kérdező csak általánosságban írom a kanapét-és akkor menni fog de nem 1-2 hónap lesz mire eredmény lesz
2021. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Még jó sok évvel ezelőtt egy gimnáziumi farsangbál előtt nagyon szép akartam lenni, úgyhogy két vagy három hétig csak turbó diétát ittam. Brutális volt, azt meg kell hagyni, de végig csináltam. A bálra szép voltam és amint elkezdtem újra normálisan enni minden visszajött. Kivéve az első pár napot amikor konkrétan kiköptem az ételt mert nem bírtam enni a három hetes éhezés után.

Szóval igen, működik úgy hogy csak ezt iszod. Hogy ajánlom-e? Semmiképp, kivéve ha esküvőre készülsz esetleg, de akkor is vannak jobb módszerek, szóval nem, nem tudom ajánlani. Annak meg semmi értelme, hogy egy étkezést választasz ki vele, azzal nem fogsz előrébb jutni.

2021. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Életmódváltás, nem turbo, nitro giga brutál diéta... Max ha versenyszerű testépítő vagy. De akkor meg nem itt kérdéznel ilyeneket..
2021. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Turbozok. De én program szerint csinálom..némi mozgasom van..nekem be vált
2021. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!