Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett szabad...

Fogamzásgátló mellett szabad diétázni? Valaki csinálta már?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy nem jó, mert van benne valami ami rossz hatással lenne rám vagy valami ilyesmi. Egyébként egy nagy fogyás+anorexia miatt muszáj volt felírja a doki és elég korán kezdtem el szedni sajnos :(

Kb fél éve szedem



2021. máj. 12. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ezer féle fogamzásgátló van és kismillió diéta, de nem értem mi összefüggés lenne köztük, hiszen a diéta csak egészséges étkezés tulajdonképpen. Nem tudom milyen gyógyszer lehet az, ami mellett nem szabad zöldséget enni.


Ha anorexiás voltál és azért kaptad a gyógyszert, hogy legyen valami ciklus szerűséged, akkor nagyon nem kellene diétáznod.

2021. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Vannak bajok rendesen
2021. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem arra gondolsz, hogy a gyógyszertől sokan meghíznak?


A diéta nem befolyásolja a gyógyszert. Bár anorexia után(?) Inkább keress fel egy szakembert akivel összeállítotok egy megfelelő, egészséges étrendet.

2021. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most diéta alatt megkötött, de egészséges étrendet értessz vagy pedig konkrét fogyási szándékú dolgot?

Minden esetre ha normálisan étkezel és MEGFELELŐ (vagy kóros soványság esetén TÖBB) kalóriabevitellel (és nyilván nem csokiból...) tennéd, akkor igen, fogamzásgátló mellett is diétázhatsz.

2021. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!