Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak vissza mellre?

Hogyan hízzak vissza mellre?

Figyelt kérdés
Eddig 75/B-C volt a mellméretem de most az utóbbi 2 hétben fele akkora lett a méretem.:( Szerintetek mit kéne tennem, hogy visszahízzak kicsit arra a részre? Így nagyon rosszulnérzem magam. A válaszokat előre is köszönöm!

2021. máj. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

NINCS HELYI FOGYÁS ÉS NINCS HELYI HÍZÁS. Nem tudom hogyan lehet ennél jobban elmagyarázni hogy felfogjátok, illetve azt sem értem hogy ez miért nem egyértelmű?!

Plasztika!!! Így lehet mellet nagyobbítani!

2021. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
2 hét alatt fele mellméret? Bocs de kamu
2021. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 V. Hélix válasza:
94%
Ha két hét alatt lett fele a méreted az egészségügyi problémára is utalhat, szerintem legjobb lenne nőgyógyászhoz fordulni
2021. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Már nagyon sok kérdés volt ahol célzott hízásról vagy fogyásról kérdeztek. Most utoljára leszögezem NINCS CÉLZOTT HÍZÁS ÉS FOGYÁS!!! Ezen nem lehet változtatni. Ha elkezdesz hízni akkor mindenhova hízol
2021. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg 2 hét alatt!! Kemény fogyózásba kezdtem. 4 kg-t leadtam. Nekem is ijesztő. Szint egyik napról a másikra lettem ilyen. Ilyen a genetikám. hamar le tudok fogyni ha akarok. Amúgyse voltam olyan dagadt. 50kg/160 cm
2021. máj. 13. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Gyúrjál mellizomra, én például fekvőtámaszozom. Az egyébként is jó, szép tónusos lesz tőle a vállad meg a felkarod is.

Továbbá a leghasznosabb a fejedben átállni és elengedni azt a tévképzetet, h a nagy mell a szép. A kis mell is tökéletes, és még sokkal kényelmesebb is.


(Egyébként pedig természetesen a mellnövelésre az egyetlen ismert valódi módszer a szilikon implantátum. Nekem is van, arra kell ügyelni, h ne legyen nagy, természetes formájú legyen, ne izom alá rakják, és nagyon jó és gondos sebészt válassz ki. Én lehet h ma már nem csináltatnám meg, mert már rájöttem, h a kicsi mell is szép.)

2021. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%
Kezdj el enni, vissza fog menni oda, ahonnan hiányzik.
2021. máj. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!