Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ha egyre lassabb?

Normális ha egyre lassabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

35kg felesleg volt rajtam fél éve, ebből már 27kg lement.

Viszont nem szeretném mind a 35kgot leadni, csak 30-at.

Utóbbi időben egyre lassabb a folyamat már. Eddig heti 1kg megvolt, viszont most már heti fél kg ami lemegy, hiába ugyan annyi a kalória és a mozgás.

Hallottam olyanról is, hogy a végén már egyre lassabban megy le, viszont ez még elvileg nem a vége, hisz van rajtam még jó pár kg felesleg.

170cm

79kg - - > cél 75kg. Tényleg az állhat a háttérben, hogy a szervezetem már lassan "jól érzi magát" a bőrében, és nem kellene többet fogynom?



2021. máj. 17. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A heti 0,5 kg teljesen jó ütem nálad. Ahogy fogy a túlsúly egyre kevesebb lesz, az utolsó kg-okért valóban jobban kell küzdeni, mert nem mehetsz éhezésbe, általában a sportot meg kell tolni. Te még ennek közelében sem vagy, én a helyedben még nem engedném el magam, de neked kell látni, hogy sikerült -e olyan alkatot elérni, amivel elégedett vagy, ezt pedig te látod a tükörben. Illetve ne felejtsd el, ha visszatérsz a korábbi szokásaidhoz vissza fog jönni, amit leadtál.
2021. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretném továbbra sem elengedni magam, csak azt hittem, hogy valamit rosszul csinálok.

Már ezzel a 79-cel is meg vagyok elégedve, de mivel a 75kg volt a cél, ezért már véghez is viszem.

Köszi a választ. :D

2021. máj. 17. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezebb lesz igen, viszont azt ne felejtsd el, hogy ahogy csökken a testsúlyod, a kalória kereted is szűkül. Érdemes újra számolni, átalakítani az étrendet ezalapján.
2021. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hidd el, akkor a legnehezebb, amikor látszani kezdenek a kockáid
2021. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!