Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap sokkal többet...

Ha egy nap sokkal többet ettetek, mint kellett volna, mozogtok még olyankor, vagy elengeditek?

Figyelt kérdés
Ma majdnem kétszer annyit ettem, mint a napi keretem, pedig még csak fél 3 van :( Egy órás intenzív testmozgással lehet még kicsit ellensúlyozni vagy mára már mindegy?
2021. máj. 17. 14:29
A kérdező szavazást indított:
Mozgok még, amennyit csak tudok/jól esik.
Nem mozgok, elkönyvelem csalónapnak.
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mozgok mert nem bírnék, annak meg semmi értelme hogy hanyasig fussak, mert egyszer véletlen sokat ettem.
2021. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%

Ha fél nap alatt kétszer annyit meg bírsz enni, mint amennyi a napi keret, akkor talán túl szigorú a diétád.

Amúgy egy kiadós zabálás után órákkal a legjobb edzeni. Ekkor tele vagy energiával. Nekem sokkal jobban megy a kardio és a súlyzós edzés is, nagyon jó érzés.

2021. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól esik, akkor mozogj egy órát, de ellensúlyozni nem tudod vele.

Egyébként nincsen semmi gond. Van ilyen, és még lesz is. Nem kell a tökéletességre törekedni, mert az hosszútávon nem fenntartható. Emberek vagyunk, nem robotok...

2021. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Eleve nem is bírnék kétszer annyit enni, mint más napokon.
2021. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
9%

Ki etetett?


Szamár vagy?

2021. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogyókúrázok többé (szépen tönkretettem magam a "tökéletesség" elérése érdekében és rhadtul nem érte meg), eszek, amennyit szeretnék - min. 2500-3000 kcal, néha több, és amikor sportolok, nem azért teszem, hgoy elégessek x kalóriát, hanem a boldogság miatt, amit nyújt.
2021. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem izgulok ilyeneken. Egy jó étkezéstől nem fogok lefogyni, egy zabálástól nem fogok elhízni se.

Annyit eszek, amennyi jól esik, egészséges ételekből, nem zabálom tele magam, mellette rendszeresen mozgok, nem büntetem meg jutalmazom magam. Olyan életmódot folytatok, ami 80-90%-ban egészséges és amit szívesen csinálok és amit élvezek, így nem utálom a mindennapokat, és így "csalónapjaim" sincsenek.

2021. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!