Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 kg hízás meglátszik?

2 kg hízás meglátszik?

Figyelt kérdés
167cm 52kg voltam és most vagyok 54kg. Az a 2 kg meglátszik? Vagy fogyóznom kéne?
2021. máj. 18. 18:51
 1/6 anonim válasza:
87%
Dehogy, nem látszik meg. Én örülnék ha híznék, de sajnos sehogy se tudok 🥲. Szerintem teljesen jó a súlyod, a magassagodhoz képest (is) .
2021. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Neem, dehogyis :) Amúgy a magasságodhoz még 57 kg se lenne sok sőt, a magasság -110 számolás szerint az lenne az ideális.. De amúgy szerintem az ideálist mindenki maga dönti el.Ahogy jól érzed magad. De tényleg nem sok!
2021. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, vagyis talán egy kicsit annak a számára,aki nap mint nap lát.
2021. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
71%
2 kilót egy nap alatt is változik a súlyunk.
2021. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jacint1988 ***** válasza:
42%
Már elnézést, de egy jobb nap után kb. ilyen nehezet kaksizok! :D Nem valószínű, hogy meglátszik. Gondolom lány vagy. Ehhez a magassághoz még a 65-70 is jól tud állni!;) A pasik 3/4-e nem a csontot szereti, hanem a hullámzó feneket! ;) A kilátszó bordákat simogatni meg aztán nagyon kis százalék szerit szerintem...
2021. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem emberfüggő.Van,akin látszik,van akin nem látszik.Rajtam látszik.A párom is azonnal észreveszi.Általában 58 kg vagyok a 170 cm-hez.Amikor tavaly felmentem 60–61-re,azonnal megjegyezte,hogy nőiesedtem.De ha már 56-ra lemegyek,megkérdezi,hogy minden rendben van-e,eszek-e rendesen.De mondjuk az 1 kg még nem látszik.Amúgy együtt élünk,szóval lát minden nap.Régen voltam 55 kg.Mikor hazamentem meglátogatni a szüleimet,57,5 voltam és apukàm is megjegyezte,hogy jobban nézek ki,hogy nem vagyok olyan gebe.
2021. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!