Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírfagyasztásos módszer...

Zsírfagyasztásos módszer alkalmazásával kapcsolatban van aki rendelkezik(esetleg friss) tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Szimpatikusnak tűnik ez a módszer, a hasamat szeretném "kedvezőbbre alakítani". Viszont olvastam jót és rosszat is róla.🤷‍♀️ Így most nem tudom bele merjek-e vágni.

2021. máj. 18. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk már jópár éve csinálták, de semmit nem ért.
2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hasonló a kavitációs zsírbontáshoz. Nekem volt is itthon olyan gépem, de semmit nem értem vele el max feszesítette a bőrömet.
2021. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont hasra csináltattam hónapokon át. Semmit sem használt. A kozmetikus mindig azzal takarózott, hogy nem iszok eleget, hogy kimossa a szervezetem. Én hülye meg elhittem. Diéta mellett kis hatása volt, de az nélkül kidobott pénz volt. Kezelés elején és végén mindig mérte a haskörfogatom. Voltak szép különbségek. Következő alkalommal újra az előző kezdeti körfogatot mérte.
2021. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam mindent de most rendszeresen reggel erőt veszek magamon és sétálok vagy kocogok és mindent ugyan úgy eszek mint előtte csak sose repetázok és kicsit kevesebbet is eszem 1 tányérra mérve.

Az elmúlt évben legalább 15 kilót fogytam. Nagyon nehéz még most is de le tudok hajolni úgy hogy nem fulladok meg stb.

Szóval kitartást és ne csodaszereket keress hanem erőt <3

2021. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!