Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyiedzőt mi alapján...

Személyiedzőt mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés
Jó lenne nem random kóklerhez menni, hol tudok utánanézni, hogy a személyi edző mennyire jó szakember?
2021. máj. 19. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nézd meg hogyan néz ki, és ha te is olyan testet akarsz jó lesz
2021. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom nem szabad úgy hozzáállni, hogy egy személyi edző szúrja magát. Van, aki sportoló, csinálja tartós ideje, és a teste a tényleges munka eredménye. Vannak biztosan szélhámosok, de én azt tenném, hogy beszélnék 3-4 ilyen edzővel és meglátom ki mit mond mik az igények stb. Kérj árajánlatot figyelj hogy beszélnek Veled, hisz ez kölcsönös tiszteleten, közös munkán alapszik. Neked bíznod kell benne, neki meg a fizikumodhoz fel kell tudnia mérni, mit és milyen mértékben lehet. Hidd el tényleg vannak sokan köztük, akik sportolnak rendszeresen, és nem szúrják magukat. így nem szabad indítani senki felé
2021. máj. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kinéztem a termet, ahova járni akarok, elmentem párszor, felálltam az ellipszis trénerre (azt azért tudtam kezelni :)), és figyeltem az edzőket, meg bementem pár csoportos órára, és végül valakit, aki szimpatikus volt, és tetszettek az órái, megkérdeztem, hogy vállalna-e magánban is. Két éve hozzá járok, szóval bejött a módszer.
2021. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Olyat érdemes keresni, aki nem mennyiségre megy, hanem a minőségre. Megmutatja, kijavítja a gyakorlatot, nem fel-alá rohangál egyszerre 6-7 klienst edzve, aki nem olyan "hú, akkor most ez a gép szabad, erre menj rá" módon csinál edzéstervet, hanem tényleg átgondoltan építi fel az egészet.

Szerintem a legjobb az, ha elmész egyedül párszor és megnézed, melyik edző mit csinál. Beszélgethetsz is velük, mennyiért vállal, vállal-e plusz vendéget egyáltalán stb.


Ha van social media felülete, nézd meg, miket posztol, milyen típusú tartalmakat.


Én régóta jártam egy barátnőmmel edzeni, mikor kitaláltam, hogy edzővel szeretnék (mert bartátnővel leginkább csak pofáztunk meg kardiztunk, a súlyzós edzésről sok fogalmam nem volt), addigra már nagyjából ismertem az edzőket, arcról láttam, hogy foglalkoznak a vendégekkel stb. Aztán leálltam néhánnyal beszélgetni. Az egyik edzőt láttam, hogy mozgássérült embereket is edz nagyon szép eredménnyel (nem csak külsőleg, hanem mozgásminőségben is), tehát egyértelműen odafigyelve, nehéz esetektől nem meghátrálva, a minőségre ment, így végülis nekem ő lett a legszimpatikusabb emiatt, elmondtam neki, hogy mit szeretnék, ő hogy látja, tudja-e vállalni, szeretne-e velem dolgozni és ennyi.

Vakon is lehet választani, max nem jön be és el kell tőle jönni, nem kell mindent elhinni nekik.

Én pl. láttam olyan edzőket, akik a vendégnek hátat fordítva épp hamburgert ettek, míg a vendég úgy csinálta a guggolást, hogy az én térdem is belesajgott....

2021. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy kimondottam női terembe mentem le és nagyon jó választásnak tűnik! Az edző tök normálisan elmagyarázott mindent, megmutatta a gépeket, írt edzéstervet is! Most már semmi sincs az utamban hogy bombanő legyek :D
2021. máj. 21. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A kaja 60% edzés 30% a maradék pedig genetika, ezzel azt akarom mondani hogy figyelj a kajára és ha végül meg sem fogsz olyan jól kinézni vagy nem olyan hamar ne bankodj, a genetikán senki nem tud valtoztatni.
2021. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Rendes vagy:) nem vagyok vékony testalkatú, mégis tudok nagyon dögös is lenni:)
2021. máj. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!