Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét koplalással mennyit...

1 hét koplalással mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Semmi kaja, csak víz. Mondhatni vízböjt. Kérlek ne írjátok hogy izomból fogyás meg hülyeség stb… Nem erre vagyok kíváncsi.

160 cm 63 kg



2021. máj. 22. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Talán maximum 3 kg amiből 2kg víz meg az, hogy kiürülsz, mert semmi nincs a beleidben. A mradékból talán valamivel több, mint fél kiló lehet max a zsír.
2021. máj. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz, hogy az ember leadjon 1 kg zsírt, 9000 kcal deficitet kell elérnie. (Egyes források szerint 7000, szóval számoljunk 8000-rel)


Ha 7 napig nem eszel, azaz a napi átlag 2000 kcal igenyedbol 0 van kielégítve az napi 2000 kcalos deficit.


7 nap alatt ez 14000. 14/8=1.75


Egy hét 0 kcalon 1.75 kg zsír leadashoz vezet elméletben. A gyakorlatban ez lenne olyan 3-5 kg mínusz, amiből zsír 1-1.5, izom dettó, a többi viz.


Viszont nem fogsz tudni se gondolkodni se mozogni se aludni de iszonyatosan fáradt leszel.


Ha koplalni akarsz akkor egyel napi 1000-et, azzal lemegy majdnem 1 kg + ha nem vagy már most dietaban akkor a vizeleresztes miatt akar 2-3 is és tudsz funkcionálni normal emberként, fáradtan, ingerülten, de kivitelezhető.


Természetesen ez nem a javasolt megközelítés, nem ajánlom, de jobb, mint egy hét vizbojt.

2021. máj. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ertelmes valaszt, ment a zold!
2021. máj. 22. 03:11
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Múlt hónapban terveztem egy 7 napos vízböjt kúrát, mint ahogy te is tervezed.


Ha csinálod közben semmi programod ne legyen. Én ketogén diétáról álltam át, tehát semmi problémám nem volt abból, hogy nem kap a szervezetem szénhidrátot.


Ha te nem szénhidrátszegény életmódról állsz át akkor várható fejfájás, szédülés (gondolom már utánaolvastál, szóval nem írom tovább :D)


Szóval tényleg ne legyen semmi programod én kitaláltam, hogy elsétálok a Tescoig, majd bevásárolt cuccommal haza. Ez egy laza hat 6km hazafele plusz súllyal. NE!


Én ezt azért csináltam mert másnap mentem dolgozni, ahol 8 órát kell pörögni (McDonald's) és meg akartam nézni, hogy bírni fogom-e a munkát.


Hát hazaértem és főztem is a húslevest mert esélytelen lett volna hogy kibírjam.


Hazafele utamon a tescobol félúton meg kellett állnom, hogy ne essek össze.


A lényeg, hogy csináld de inkább legyél otthon vagy olyan helyen ahol bármikor le tudsz dőlni.


Én a 3 nap alatt fogytam 3 kilót. Abból egy azonnal vissza is jött amint elkezdtem enni, DE onnantól kezdve nem tudtam egyszerűen a ketogén életmódomra visszaállni, minden kis ételkombinációra ami megtetszett, legyen akár süti, legyen akár bármi azt megettem, na és ennek lett meg a böjtje, hogy jöttek is felfele a kilók.


1 hónap után megelégeltem, hogy nem tudok normálisan visszatérni a ketogénra, úgyhogy egy hete újra minden erőmmel azon vagyok, hogy ne akarjak mást enni csak amit lehet. ( Ha átállok már nem lesz ilyen bajom :D )



Szóval a lényeg, hogy csináld, viszont figyelj arra, hogy utána ne egyél össze vissza mindent és tényleg nagyon olvass utána. Minimum 3-4 nap rákészülés és 3-4 nap alatt térj vissza a normális ételekhez, mint a hús és ilyesmi. Tehát egy 7 napos böjt körülbelül 2 hét.


Sok sikert hozzá, ha nekivágsz!

2021. máj. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolso, koszonom a valaszod! Huh, ismeros az a tescos dolog. Bele akartam vagni az 1 hetes bojtbe es a 2. napon erot vettem magamon es elmentem a Tescoba :D 6L vizet cipeltem haza es ugyanugy voltam vele, mint te. Azutan ennem kellett mert azt hittem ott halok meg. 7 napos bojt soha nem sikerult de nagyon szeretnem vegigcsinalni nem csak fogyas szempontjabol.


Muszaj lesz kimozdulnom mert egyedul elek es van egy kutyam akit muszaj elvinnem setalni. Szerinted igy is menne?

2021. máj. 22. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

A kutyasétáltatás szerintem nem olyan dolog, ami nagy probléma lenne 😇 ( ha jó idő van és rosszul lennél lefeküdhetsz a fűre 😂😂😂 :D)

Nem tudom, hogy a munkád milyen és mennyire megeröltető így azt szerintem te is el tudod dönteni :D.


Remélem sikerülni fog, ha belekezdesz 😇 majd számolj be valahogy róla :D

2021. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Pont feleannyit, mint ami utána visszamegy rád.
2021. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!