Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrálókötelezéssel szépen le...

Ugrálókötelezéssel szépen le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nekem a fő gondom a combommal és a vádlimmal van. Nagyon elszánt vagyok most, elkezdtem helyesen étkezni, de szeretnék mozogni is. Ugrálókötelezéssel le tudok fogyni vádliról is? Köszönöm a válaszaitokat!:)
2021. máj. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz célzottan egy területről fogyni, az pedig alkati kérdés, hogy honnan fog lemenni először a zsír. Ha ugrókötelezel, az kardióedzés. Tehát fogsz zsírt veszíteni, de mindenhonnan menni fog, máshonnan is, nem csak a lábadról. Amit tudsz még tenni az az, hogy szálkásító gyakorlatokat csinálsz kifejezetten lábra a kardió mellé.
2021. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Az ugrálókötelezés remek mozgásforma, nyugodtan csináld, de helyi fogyás nincs. Viszont ha van felesleg rajtad (szóval nem 50 kiló vagy 170 centihez, hanem ténylegesen van rajtad felesleg), akkor előbb-utóbb a vádlidról és a combodról is lefog menni.
2021. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De még milyen szépen!
2021. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!