Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok és nem tudom kihez forduljak. 165 cm vagyok és 77kg és undorító kövérnek látom mag am még életbe türhető de képeken valami ocsmány. Régebben is voltak ezzel kapcsolatban gondjaim. De most még jobban. Már próbáltam sokféle fogyást de nem sikerült 4-5kg-nál többet leadnom. Mit tehetnék, tudna nekem tanácsot adni valaki, hogy melyik az a diéta ami bevált?
2021. máj. 23. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Talán olyan 12-13éves korom óta küzdök ezzel én is, most 23 vagyok és még mindig folyamatos lelki vívódás a tükörbe nézni. Én egyébként mindig edzettem valamit, csak miután kinőttem az ilyen gyerekeknek szóló edzésekből, azután mindig egyéni sportba kezdtem és feladtam néhány évente. Most megint edzek újra, és végigcsinálom. Pár hónapja ugyan, de már sikerült sokat változnom, fogynom és izmosodnom. Neked is ezt tanácsolom. Olyan nincs, hogy valaki nem tud lefogyni, csak ha nincs valami olyan betegsége ami korlátozná. Szóval amit mondani tudok, szedd össze magad, csak te tudsz változtatni magadon. Beletelik majd jópár hónapba, mire olyan leszel amilyen szeretnél lenni, de hidd el megéri. Csak kitartás kell akkor is, ha éppen nincs kedved. Az edzéssel pedig az önbizalmad is visszajön, meglátod.

Egyébként a 90 napos diétával sikerült lefogynom 6-7kg-ot, viszont amikor másodszorra is próbáltam, nagyon rosszul lettem. Valószínű nem egészséges diéta, szóval én ezeket elfelejteném és inkább úgy összességében ennék egészséges kajákat.

2021. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!