Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt heti 3-4 futássa...

2 hónap alatt heti 3-4 futással 3kg fogyás reális?

Figyelt kérdés

Alapvetôen egészségesen élek és táplálkozom, azon annyit változtattam, h visszafogtam a szénhidrátot és nincs nasi (elôtte se volt jellemzô).

168cm 68,5kg, sportos testalkat (gyerekkoromban komolyabban sportoltam, utána hobbi szinten, de az utóbbi 1 évben kb semmi).

3kg fogyás reális, ha beiktattam a heti 3-4 aerob mozgást?


2021. máj. 24. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kilóban fogyni fogsz, mert az izmaid erősödnek. Simán lehet, hogy formásabb leszek icipicit, könnyebb meg nem.
2021. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is a kilóimmal van a bajom, hanem az állaggal, szóval azzal kiegyezek 🙂
2021. máj. 24. 08:51
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom, a fogyás nagy részben (talán 70-80 százalék) az étkezésen múlik, és csak a 20-30 százaléka a mozgáson. Tehát oda kell figyelned a sport mellett arra is, hogy mit eszel, és akkor menni fog. Ez a fogyási tempó szerintem jó.
2021. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy írtam, azon sokat nem fogok változtatni, mert sztem rendben van, volt mindig is.

Napi 3liter+ víz is megvan. Proteinshake-et iszom még mellé.


Bízom az izommemóriában 😀

2021. máj. 24. 08:55
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

A kerdes ertelmetlen!

Ha fogyni akarsz -kaloriadeficit

Ha tomegelni - sport+kaloriatobblet

Ha csak formasodni, izmosodni-annak megfelelo etkezes es sport. A futas nem izomnovelo tevekenyseg, csak allokepesseg javito, inkabb kardio kategoria.



Tehat dontsd el mit szeretnel, es ahhoz tartsd magad.

2021. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, ne idegeskedj, árt az egészségnek :D
2021. máj. 24. 10:26
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Proteinshake miért kell? Szerintem felesleges tápanyag ennyi mozgáshoz. A lényeg hogy kalóriadeficitben legyél és kezdj zsírt égetni. Lehet hogy inkább súlyzós edzést választanám.
2021. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Az 5. es a 7. Valasz jo volt, nem ertem minek kell lepontozni.


Egy atlagos 70kilos ember napi feherje vesztesege 24g. Ez a protein shake valaki hatalmas nagy marketinget kapott mostansag. Mindenki aki fogyni akar tolja magaba a protein shaket..mintha erne barmit is.

2021. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3-as, Szerintem a legjobb felfogás az, ha az étrend, illetve az edzés is 100%-os. :D

Az #5-ös nem tudom miért lett lepontozva, mert igaza van. Fogyáshoz kalóriadeficit kell, ennyi az egész. (meg még nyilván vannak ezer meg egy dolgok is, de a legfőbb ez, hogy a kalóriadeficit meglegyen.)



De egyébként igen, reális a 3kg fogyás ennyi mozgással, HA kalóriadeficitben vagy.

2021. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá de jobb mint a semmi.3 kg az sokat számít bár 2 hónap futás után többet várnék.Meg az se mindegy mit eszel,milyen a genetikad stb
2021. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!