Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hónapok óta alig eszem, de...

Ha hónapok óta alig eszem, de nem fogyok, holott van rajtam több mint 10 kg felesleg, az miért van és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Hormonjaim jók, vérkép jó.

Az, hogy keveset eszem, ezért raktározom, már hallottam, de mikor emiatt kicsit többet ettem, gyorsan nagy hízás lett, nemhogy fogyás.


2021. máj. 25. 08:23
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
23%
Talán azért, mert egy csontváz vagy. Go to dilidoki.
2021. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi vagy, milyen magas és mit eszel? Illetve mi van a mozgással? Az egyik barátnőm kövérnek gondolja magát, de csak annyi a gond, hogy nulla izom van rajta és ettől "zselés". Remélem érthető :'D
2021. máj. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%

Koplalni semmi értelme nem tudom mikor értik már meg sokan?Persze hogy hízás lett ha neki álltál zabálni a koplalás után,nem is értem mit gondoltál?

Makrotápanyagokra figyelj oda.Számold ki a napi alapanyagcsere szükségleted és annyit egyél.Ami még nagyon lényeges hogy ne legyél"zselés" kezdj el sportolni bármit akár gyors gyaloglás is megteszi kezdetnek csak mozogni kell vagy töttyedt leszel magyarán skinny fat ami ritka csúnya testalkat tehát olyan ne akarj lenni.Sok fehérje,kevesebb szénhidrát,minimális cukor és zsír

2021. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Amit ez előzőekben mondtak (kivéve a minimális zsírra vonatkozó tanácsot). A másik elég valószínű lehetőség, hogy mégsem “alig eszel”, csak úgy gondolod (érdekes, de sokan beleesnek ebbe a hibába)
2021. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
A csontvázaknak nyilván van 15 kg súlyfeleslege.
2021. máj. 25. 09:05
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem zabálni kezdtem, akkor sem ettem sokat. Hacsak a zabálás nem a 800-900 Ca. ;(
2021. máj. 25. 09:06
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem ettél hónapokig 8-900 kcalt, akkor nem ide írnál. Szóval itt a bibi
2021. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mérem, nézem nincs rejtett, elfelejtettem evés, ezért is tűnt fel. ;(
2021. máj. 25. 09:09
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem írsz semmi konkrétumot.

Mennyi a magasságod és a súlyod?

A hivatalos BMI kalkulátor szerint van rajtad 15 kiló felesleg, vagy szerinted?


Ha a koplalás után kezdtél 800-900 kalóriát enni, és az már több volt mint amivel addig sanyargattad magad, akkor ne csodálkozz. Minimum 1200 kell hogy a szervezet ne éhezzen és raktározzon.

2021. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%
9. Nem létezik raktározó üzemmód, de attól a kérdező még egy csodalény, hogy egészséges és 800 kalórián nem fogy (nyilván több az)
2021. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!